1 Mayıs İşçi Bayramı’nda İstanbul’da birçok yol trafiğe kapanacak

Bu yıl yine 1 Mayıs zamanı geldi ve “İşçi Bayramı” İstanbul’da nerede kutlanacak tartışmaları zirve yaptı. Tabii ki Taksim Meydanı yine yasaklandı ve DİSK kutlamalarını Bakırköy’de yapacağını açıkladı. Bununla beraber muhtemel sıkıntıları önlemek için resmi  makamların İstanbul’da birçok yolu kapatacağı ve deniz ve metro ulaşımının da kısıtlanacağı öğrenildi, 1 Mayıs’ta… Buna göre vatandaş 1 Mayıs’ta aşağıda belirtilen yollardan faydalanamayacak.


1 MAYIS 2017 İŞÇİ BAYRAMI DOLAYISIYLA İSTANBUL’DA KAPALI YOLLAR

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre saat 05.00’ten itibaren Bakırköy’de İncirli Caddesi, Olgunlar Sokak, İsmail Erez Bulvarı, Ekrem Kurt Bulvarı, Fikret Yüzatlı Caddesi, Bahçesaray Sokak, Sayfiye Sokak, Pembeay Sokak, Pelinli Sokak ve Akıl Hastanesi Caddesi trafiğe kapatılacak.

Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde ise Tarlabaşı Bulvarı, Mete, Gümüşsuyu, Sıraselviler, Halaskargazi ve Cumhuriyet caddeleri trafiğe kapatılacak.

1 MAYIS 2017 İŞÇİ BAYRAMI DOLAYISIYLA İSTANBUL’DA YAPILMAYACAK SEFERLER

Öte yandan Beşiktaş, Kabataş ve Karaköy iskelelerinden Şehir Hatları seferleri ve her iki yaka arasındaki deniz motoru seferleri, Tünel seferleri, füniküler seferleri ile Yenikapı-Hacıosman metro hattı üzerinde bulunan Taksim, Şişhane, Osmanbey metro istasyonları saat 05.00’ten itibaren etkinlik bitimine kadar seferlere kapalı olacak.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!