Ankara’da polisle çatışma: Ölü ve yaralılar var

by admin | Cumartesi, Ağu 23, 2014 | 1067 views

ANKARA-CATISMABir Cumartesi günü Ankara sokaklarında dehşet.. Ankara Dikmen’de silahlı çatışma çıktı..

Çatışmada şu ana kadar bir kişinin hayatını kaybettiği 3’ü polis 4 kişinin yaralandığı bildiriliyor.


Başkent’te çete liderliği, mekan basma, tehdit, şantaj, uyuşturucu, adam yaralama, gasp gibi çok sayıda suçtan sabıkası bulunan Bülent A’nın polis takibinde olduğunu fark etmesiyle ortalık karıştı. Dikmen’de çatışma çıktı. Bir kişinin hayatını kaybettiği üçü polis, dört kişinin yaralandığı olay sonrası başlatılan operasyon devam ediyor.

DHA muhabiri Muhammed Bayram Dikmen’in aktardığına göre;

“İki kişi oldukları tahmin edilen şüphelilerin silahlı saldırısı sonrası üçü polis, 4 kişi yaralandı, bir kişi hayatını kaybetti. Olay yerinde onlarca boş kovan bıraktıktan sonra kaçarak bir binaya sığınan saldırganlarla emniyet güçleri arasında çatışma çıktı. Yakalanacaklarını fark eden zanlılar binadan çıkarak kaçmaya başladı. Apartmanların zillerine basarak sığınacak yer arayan saldırganlarla polis arasında kovalamaca devam ediyor.”

CİHAN haber ajansına göre çatışma sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden kişinin, çete liderliği, mekan basma, tehdit, şantaj, uyuşturucu, adam yaralama, gasp gibi çok sayıda suçtan sabıkası olan Bülent A. olduğu belirlendi. Çatışmanın da yine zanlının ieçinde bulunduğu otomobilin durdurulmasıyla başladığı iddia edildi.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code