Arama Motoru Uzmanları Digitalzone‘da Buluşuyor!

by admin | Salı, Eki 18, 2016 | 987 views

zeo
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Digitalzone‘16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı hem Türkiye pazarında hem de dünya genelinde büyük bir ses getirdi. SEOzeo yeni adı ile Zeo tarafından düzenlenen bu organizasyon bu yıl Digitalzone adı ile duyuruldu.

Dijital pazarlama ve SEO temelli olarak ziyaretçilerine kapısını açan etkinlik bu yıl dünyaca ünlü birçok isme ev sahipliği yapacak. Digitalzone konferansı için 10’un üstünde yabancı katılımcı konuşma yapmak üzere yerini alacak. Bunun yanı sıra 700’ün üstünde üst düzey dijital pazarlama uzmanı da etkinlik kapsamında yer alıyor.

Etkinlik 21 ve 22 Ekim 2016 tarihlerinde yapılacak olup yeri ise İstanbul Şişli‘de bulunan Radisson Blu Hotel olarak belirlendi.

2011 yılından günümüze kadar SEO araştırmaları ve SEO alt yapıları hakkında ARGE çalışmaları yürüterek, 2013 yılından beri uluslararası anlamda içeriklerin hazırlandığı etkinliklere imza atan Zeo yeni etkinliği ile de oldukça fazla adından söz ettiriyor.


Sayılı günlerin kaldığı etkinliğe katılarak iş hayatınızda yeni kararlar alırken dijital pazardaki fırsatları daha net görebilir ve firmanızı doğru kararlar ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Türkiye‘den de katılımcıların yer alacağı etkinlikte konuşmacıların birçoğu dünyaca ünlü uzmanlar.

Pazar araştırmaları konusunda sadece uzmanların bildiği konulara değinilecek olan etkinlikte ayrıca Google‘la uyum sağlama süreçlerine kadar birçok farklı ve yeni olan fikrilere yer verilecek. Sıra dışı anlatımların bulunacağı platformda benzersiz sonuçları görecek ve uygulamaları daha yakından öğreneceksiniz.

Konuşmacıların etkinlik kapsamında yapacakları sunumlara genel olarak birlikte göz atalım.

  • Rand Fishkin: 2016 Yılında Pazarlama Uzmanları Google’ı Nasıl Takip Edecek
  • Wil Reynolds: SEO Çalışmalarını Patronunuza Müşterinize ve Google’a Fayda Sağlayacak Şekilde Gerçekleştirmek
  • Gary Illyes: Machine Learning ve Google Aramalarının Geleceği
  • Brian Dean: Google’ın Yeni Sıralama Faktörlerini Yorumlamak
  • Judith Lewis: Anahtar Kelime Çalışması: Yalnızca Uzmanların Bildiği Teknikler
  • Tom Anthony: SEO Split Testinden Neler Öğrendik ve Nasıl Daha İyi Yaparız?
  • Yiğit Konur: Dijital Pazarlama Yatırımınızı Kolayca Ölçümleme Yolları
  • Cosmin Negrescu: Anahtar Kelimelerden Konu Başlıklarına Semantic Anahtar Kelime Çalışması

Rezervasyon ve Bilet Ücretleri

Etkinlik ile ilgili olarak resmi web sitesinde geniş bir alan hazırlayan Zeo, etkinliğe katılım biletlerini de bu adresten temin etmenizi sağlıyor. İki gün sürecek etkinliğin sadece bir gününe katılabileceğiniz gibi her iki gün için de indirimli bilet edinebilirsiniz. Birinci gün katılım bedeli 117 Euro, ikinci gün katılım bedeli 67 Euro iken iki günün tamamına katılım sağlamak isteyenler için toplam 157 Euro gibi bir bedel belirlenmiş.

Like it? Share it!