Arda Turan, Sinem’in kariyerine zarar mı verdi?

by admin | Salı, Tem 8, 2014 | 3600 views

SINEM-ARDABazı yıldızlar vardır ünlü futbolcularla berbaer olunca şöhretleri artar işleri açılır (örneğin Hülya-Tanju hikayesi). Bazıları ise tam tersine bu tip ilişkilerden zarar görürler her nedense; İşte bugün ünlü “DADI” dizisinin çocuk oyuncusu Sinem Kobal’ın da Arda Turan’ile yaşadığı ilişkiden kariyerinin olumsuz etkilendiği görüşünde olanların sayısı az değil.

Bilhassa sektörle ilgili olanlar durumu şöyle açıklıyorlar: Sinem Kobal’ın özel hayatındaki çalkantılar, daha önce görev alacağı açıklanan projelerden bir bir çıkarılmasına neden oldu ve olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Sinem Kobal 90’lı yıllarda seyircilerinin karşısına ilk olarak “Dadı” dizisinde çocuk yıldız olarak çıkmış ve zaman içinde aranılan bir oyuncu olmuştu.


Ancak Kobal, 4 yıl önce Arda Turan’la beraberlik yaşamaya başladıktan sonra kariyer çizgisi ciddi şekilde kırılmaya başladı. Üstüne üstlük, Ssn yıllarda iş hayatını neredeyse askıya aldıktan sonra, ilişkisine geçen aylarda kesin olarak nokta koymasını takiben setlere dönmeye karar verdi.

Magazin basınında yer alan habere göre dizi tekliflerine sıcak bakan Kobal, Avşar Film’in bir kadın hikayesini anlatan sinema filminde de oynamaya hazırlanıyordu.

Fakat iddiaya göre Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, adı önce tekstilci Kaan Kalyon, ardından İbrahim Çelikkol’la anılan Kobal’ın özel hayatıyla çok sık gündeme gelen Kobal’ın bu durumunun projenin önüne geçeceğini düşündü ve Kobal tercihinden vazgeçti. Bu arada filmin hikayesinin de Avşar’ın oyuncu değişikliğine karar vermesiyle revize edildiği söyleniyor.

Burada “kıssaddan hissse” yaparsak eğer, aşk hayatımızın kariyerimize zarar vermemesi için geçici heveslere çok dikkat etmemiz gerektiğini çıkarmalıyız herhalde. Sanırız genç oyuncu da böyle bir ders çıkarmıştır kendine.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code