Arınç’tan çok önemli ifade: Bizi imtihan etmeye kalkmasınlar

by admin | Cumartesi, Eki 24, 2015 | 1461 views

ARINCAk Parti’de hergün sular ısınmaya devem ediyor.. Partiden “dışlanan” (adeta kovulan demek biraz ağır kaçıyor zira) eski toplar zaman zaman seslerini yükseltme eğilimine giriyorlar, aşikar bir şekilde..

İşte ara sıra çok sıkı çıkışlar yapan Bülent Arınç yine döktürdü bir röportajda. Deneyimli politikac şunları ifade etti;


Bir yandaş gazetecinin köşe yazısına çok kızan Arınç, “Yalnız şununla bizi imtihan etmesinler. ‘Onlar zaten böyle bir şey yapmazlar’ diye üstümüze geliyorlar. Ama şunu söylerlerse etkili olurlar, tavsiye etmem de. “Bir araya gelseler ne olacak, parti kursalar ne olacaklar” demeye kalkarlarsa başka türlü bir tepki verebiliriz” dedi.

Arınç sözlerine şöyle devam etti; Yeni yetmeler diye tabir ettiğim zıpır bir güruh ortaya çıktı. Beni, Ali Babacan’ı, Hüseyin Çelik’i, Sayın Gül’ü güçsüz göstermek için, trollerden, dedikodulardan istifade ederek televizyonlardan, gazetelerden yaylım ateşine tutuyor.

Anlaşıldığı üzere bu gidişle Arınç’ın isyan bayrağını tam olarak açması yakın gibi görünüyor. Bu gerçekleşirse Türkiye yine ilginç günlerin içinden geçebilir.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code