Barış Manço’nun oğlu çalıştığı mekanda darp edilmiş

by admin | Pazar, May 4, 2014 | 1272 views

DOGUKAN-MANCOBarış Manço bunu duyduysa kemikleri sızlıyordur mutlaka… Biricik oğlu Doğukan Manço sahne alacağı mekânın sahibi ve güvenlik görevlileri tarafından darp edilmiş meğerse…

Biz şahsen rahmetlinin hiçbir zaman böyle olaylara karıştığını duymadık.. Bir başkaydı rahmetli..


Kendi ifadesine göre DJ performansını sergilemek için Bodrum’da bir mekânla anlaşan Manço, sahne alacağı mekânın sahibi ve güvenlik görevlileri tarafından darp edilmiş, bazı bölgelerinde kesikler ve sıyrıklar oluşmuş.

Oğul Manço daha sonra da yaşadığı tatsız olayları twitter adresinden paylaşmış ve “Bu gece Bodrum’da mekan sahibi ve güvenlikler tarafından darp edilerek hastaneye kaldırıldım. Sahne alamayacağım. 3 kişi tarafından Darp edilmemin sebebi Soundcheck’e (Ses kontrolleri) engel olmalarının üzerine sahneden inerken çalmaya zorlanmamdır.” demiş

Bir de ilave etmiş “Ben iyiyim arkadaşlar, bana boş yere saldıran 3, 4 tane mangandanın yaptığını hazmetmekte güçlük çekiyorum 2, 3 kesik sıyrık var o kadar geçer…’ diye..

Ne diyelim be çocuk? Öncelikle geçmiş olsun.. Sonra da lütfen dikkat et de böyle maganda tipler ve yerlere takılma.. Babanın ruhu rahat olsun..

04.05.2014
KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code