Bayram kalabalığı Sığacık Gece Pazarına da yaradı

by admin | Salı, Tem 29, 2014 | 2443 views

TAKINTI-DUKKAN
Bayramla birlikte bütün Türkiye’de olduğu gibi Seferihisar’da da hayat hareketlendi.. İnanılmaz bir kalabalık.. Heryer araba ve insan dolu..

OTANTIK-PEMBE-TAKIMİnsan düşündüğünde bu insancıklara bir nevi acıyor da (empati anlamında).. Zira bunlar yüzlerce KM yolu o çılgın trafiğe katlanarak geldiler.. Hem de 3-5 gün için.. Şimdi de aynı işkenceye katlanarak geri dönecekler.. Allah kolaylık versin vallahi (akıl fikirden bahsetmek bize düşmez tabii)..

Bu arada yöredeki hareketlilik tabii ki Seferihisar’ın deniz kenarındaki sayfiyes yeri olan SIĞACIK ‘a da bayağı yaradı ve buradaki esnaf doğal olarak daha fazla iş yapmaya başladı..


Hatta, Sığacık’ta her akşam açılan ünlü GECE PAZARI’ da bu işten nasibi aldı ve esnafın yüzü biraz daha gülmeye başladı..

Bu arada bütün dükkanlar içerisinde bir tanesi var ki ziyaret edenlerin çok büyük kısmı şu övgü dolu sözleri mutlaka kullanıyor: “Siz çok özelsiniz”..

SANDALET-YESILDükkanı Bilgi Hanım arkadaşı Özlem Hanım ile birlikte işletiyor.. Gerek kendi özel olarak yaptığı “ÇANTALAR, YAZLIK ELBİSELER, SANDALETLER” ve gerekse bunları tamamlamak için özenle seçerek temin ettiği ürünler, gerçekten de reyonu ziyaret edenler tarafından çok beğeniliyor…

Bilgi Hanımın devamlı müşterileri de var bu arada.. Devamlı alışveriş yapan..

Bu sayfada TAKINTI reyonunda satılan bazı ürünlerin resmini görebilirsiniz. Daha ayrıntılı bir bakış için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Anlaşılan bu yaz kendisi için bayağı yoğun geçeceğe benziyor.. Ne diyelim? Allah kolaylık versin (ve bol satış)..

TAKINTI WEB SİTESİ

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code