Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre seken kurşunla yaralandı

by admin | Pazartesi, Nis 21, 2014 | 1798 views

GOKHAN-TOREBeşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre gece seken kurşunla yaralandı. Siyah-Beyazlı futbolcunun hastaneye götürüldüğü ve ameliyata alındığı bildirildi.

Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre’nin silahlı saldırıya uğradığını doğruladı ve futbolcunun hastanede olduğunu belirterek sağlık durumunun kontrol altına alındığını söyledi.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbol takımımızın oyuncusu Gökhan Töre, dün gece takım arkadaşları ile birlikte gittiği eğlence yerinde, bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omuzuna isabet etmesi sonucu yaralanmıştır.


Saldırganın bir kadına ve ardından çevreye açtığı ateş sonucunda, eğlence yerinde bulunan 5 kişi daha yaralanmıştır. Oyuncumuzun saldırgan ile kesinlikle bir ilgisi yoktur. Polis, saldırgan ile ilgili soruşturmaya başlamıştır.

Gökhan Töre, olayı takiben Florence Nightingale hastanesinde müşahede altına alınmış ve tedavisine başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Olayı bizzzat yaşayan bir tanığın anlattığına göre ise olay şöyle gelişti:

GÖKHAN Töre ve beraberindekiler önceki gün Fenerbahçe derbisinin ardından Esentepe’deki Masquerade Club isimli gece kulübüne gitti. Grup, gece yarısı Zincirlikuyu’da, Kore Şehitleri Caddesi, 50 numaradaki Bedroom Exclusive isimli gece kulübüne geçti.

İddialara göre, saat 04.30 sıralarında Gökhan Töre ve beraberindekilerin iki masa yanında oturan bir kişi yanındaki kadını kıskandığı için silahla rastgele ateş açtı. İddialara göre mekanda Galatasaray Basketbol Takımı’ndan sporcular da vardı.

Saldırganın silahından çıkan kurşunlardan biri Gökhan Töre’nin sağ omzunu sıyırdı, bir diğeri ise sol omzuna yakın bir yere saplandı. Töre’nin yanındakilerden Taner Yalçın elinden, Can İpekçi bacağından, Hüseyin Kanat ve Burkay İsen elinden, Mahir Aslan ise ayağından yaralandı. Gökhan Töre ve beraberindekiler Florance Nightingale Hastanesi’nde tedaviye alındı.

21.04.2014
KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code