Bülent Arınç AKP’de “temiz kalmış” isimlerden biriymiş

by admin | Salı, Mar 24, 2015 | 1146 views

SELVICNNTURK’ te TARAFSIZ BÖLGE programında katılımcılar tartışırken AKP’nin en hararetli savunucularından Abdülkadir SELVİ öyle bir ifade kullandı ki herkesin ağzı açık kaldı.

Selvi ARINÇ’ a arka çıkarken, Başbakan yardımcısı için “Bülent Arınç AKP’de temiz kalmış isimlerden biridir” ifadesini kullandı.


Bunun akabinde SOSYAL MEDYA ve medyada adeta fırtına kopmuş durumda. Şimdi herkes SELVİ’ den ARINÇ‘ ın temiz kaldığına şehadet ettiğine göre, temiz kalmayanlar olup olmadığını ve bu konudaki bilgisini paylaşmasını bekliyor. Durum vahim yani; “Kendi ağzıyla yakalanmak” diye aynen de buna denir.

Görüldüğü üzere, hukuksuzluk ve haksızlık ve de gayrı dürüstlük üzerine bir hareket inşa etmek mümkün olmuyor ve de olmayacak. Aynen, temelleri çürük binanın ne yapılırsa yapılsın bir noktada çökmeye mahkum olduğu gibi.. Yani, 17-25 Aralık olaylarının – ki gerçekten dünyada eşi emsali görülmemiş inanılmazdır – üzerine her türlü devlet gücünü de kullanarak kılıf çekmekler bu iş bir yerden sonra yürümeyecek ve zaten de yürüyemez…

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belli olmuyor mu bazılarının birbirini yemeye başlamasından.. İnşallah olaylar her halükarda Türkiye’nin lehine gelişir ve dürüstlük ve vicdan – yani gerçek insanlık – kazanır..

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code