Cem Yılmaz “gerçekten” pilot dövdü (??) mü?

by admin | Perşembe, Eki 9, 2014 | 3984 views

Her ne kadar yaptığı ” soğuk” esprilerle çoğu kişiyi ve bilhassa ekmek yediği seyirciyi (showlarında) salak yerine koysa da, eski karikatürcü sonradan olma komedyen (başka türlüsü de var mı diye sormayın) “hal ve gidiş” biçimiyle gündemde kalmayı biliyor.. Kimin için derseniz, cevaplamayalım daha iyi, darılan kırılan olur..

“Sen neden onu yazıyorsun?” derseniz ama onun cevabı daha kolay bakın; İnsanları mutlu etmek için.. Bu kategoride böyle bir misyon yüklendim de.. Biliyorsunuz daha “Cemmm” deyince gülmeye başlıyor insanlar.. Eee bu kadar da bela varken başımızda (Işid, Mişid vs) yardımcı olalım da herkesin (desek ayıp olacak, bazıları daha doğru) yüzüne bir tebessüm yayılsın, değil mi ya?


Komedyen ile ilgili haber de şöyle; Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyenin, ekibiyle beraber yeni filmi ‘Pek Yakında’nın Adana’daki galasına gitmek için bir hava taksi şirketinden kiraladığı uçağın pilotuyla tartıştığı basına yansımıştı. İddiaya göre tartışma daha sonra kavgaya dönüşünce yumruklar konuşmuş, uçağı terk eden Yılmaz, başka bir uçakla Adana’daki galaya gecikmeli olarak katılmıştı.

Cem Yılmaz kişisel twitter hesabından bu olayı ti’ye alan bir tweet ve fotoğraf paylaştı:

CEM-YILMAZ-10

Kabul etmek gerekir ki adam bu işi iyi biliyor.. Ama, neticede bize pilotu dövüp dövmediğini söyleseydin ya be Cem..Biz onu merak ediyorduk aslında…

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code