CHP, Kılıçdaroğlu ve “Asrın Projesi”

by admin | Perşembe, May 21, 2015 | 1680 views

MERKEZ-TURKIYE 
CHP Genel Başkanı KILIÇDAROĞLU günlerdir hatta haftalardır sır gibi sakladığı “asrın projesini” sonunda bugün (21 Mayıs 2015) açıkladı..

Eminiz ki bu satırların yazarı gibi ülkesini seven ve iktidarın ülkeyi sürüklemeye çalıştığı karanlıktan korkan yüzbinlerce (muhtemelen milyonlarca) kişinin sevinçten ve umut dolu heyecandan tüyleri diken diken olmuş ve çoğu da sevinç ve umut gözyaşlarına hakim olamamıştır.


CHP’nin hazırlamış olduğu proje tek kelimeyle MUHTEŞEM.. Bir iktidarsız arkadaşın hemen yaftalamaya kalkıştığı gibi “İNTİHAL” filan değil. Hani kedi erişemediği ciğere mundar dermiş hikayesi..

Bu arada projenin takdim şekli de SÜPER olmuş. Gayet açık ve herkesin anlayabileceği bir dille ve tane tane açıklanıyor tanıtım filminde.

Ya Rabbim, sen CHP ve KK’nun önünü aç ve yolunu aydınlık tut.. Tut ki bu millete ve ülkeye hizmet edebilme şansını bulabilsin..

İnşallah bir bakmışız ki ülke ikinci defa bir KEMAL tarafından düzlüğe çıkarılıyor… İnsanlar önlerini gerçekten aydınlık görürlerse, düzgün ve doğru sözle bir lider ve yönetime inanabilme şansını yakalarlarsa biliniz ki bu tüm ülkenin sinerji ve performansına tesir edecektir, olumlu yönde.

İhtiyacımız olan da bu zaten.. “DÜRÜST” BİR LİDER ve yönetim.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code