Diego imzayı atıp resmen Fenerli oldu

by admin | Cumartesi, Tem 12, 2014 | 1054 views

DIEGO-2
Sonunda Fenerbahçeli taraftarların bir hayali daha gerçekleşti ve müthiş yetenekli Brezilyalı orta saha oyuncusu DIEGO RIBAS kanaryanın 10 numarası oldu. Diego, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde düzenlenen törenle kendisini sarı-lacivertli kulübe bağlayan 3 yıllık sözleşmeye imza attı.


Aziz Yıldırım, “Bugün gerçekleştirdiğimiz Diego Ribası’ın imza töreni için bir araya geldik. Diego Ribas ile daha önceki yıllarda da ilgileniyorduk. 2009 yılında da ailesi burada benimle de görüştü. O günkü şartlarda maliyetin yüksek olmasından dolayı transfer gerçekleşmedi. 5 yıl sonra bugün burada. Ribası’ı anlatmaya gerek yok. Bütün dünya onu biliyor. Fenerbahçe güçlü ve kuvvetli bir takım ve bu takıma yeni bir isim katılıyor. Takıma katkı yapacağını umuyoruz. Fenerbahçe’ye ve Türk sporuna hayırlı uğurlu olsun. Uzun yıllar kulübümüze hizmet eder. Hoş geldin Diego” şeklinde konuştu.

Diego Ribas, “Çok teşekkürler. Hakkımdaki sözler beni gururlandırdı. Fenerbahçe ile daha önce görüşmelerimiz olmuştu ama transferim bu sezon gerçekleşti. Sonunda buradayım. Bu büyük camiada olduğum için de mutlu ve gururluyum” dedi.

İmza törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Diego Ribas, “Transferimde bana yardımcı olan aileme teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen görüşmelerin ardından su sene transfer sürecini çok hızlı şekilde gerçekleştirdik. Sonunda buradayız. Artık Fenerbahçe’nin bir üyesiyim” dedi.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code