Efsane Başkan Süleyman Seba aramızdan ayrıldı

by admin | Çarşamba, Ağu 13, 2014 | 972 views

SULEYMAN-SEBA
Türk spor tarihinin en önemli kulüp başkanlarından Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nde hayatını kaybettiği bildirildi. 5 Nisan 1926 doğumlu olan Süleyman Seba, uzun süredir sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi görüyordu.


Sebanın uzun süre tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi ölümüyle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada “4 Mart 2014 tarihinden bu yana kronik hastalığı nedeniyle hastanemizde takip ve tedavi edilmekte olan Sayın Süleyman Seba saat 20:37’de hayatını kaybetmiştir” ifadelerine yer verildi.

Süleyman Seba’nın vefat haberini alan Beşiktaşlılar, efsane başkanın hayatını kaybettiği Amerikan Hastanesi’ne akın etti.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, eski başkan Serdar Bilgili, eski asbaşkanlardan Murat Aksu, Beşiktaşlı Futbolcular Derneği eski başkanı Haluk Özgerçek, Kabataşlılar Derneği Başkanı Anıl Cansızoğlu, eski kalecilerden Mete Bozkurt, eski yöneticilerden İsmail Ünal, Metin Keçeli, Nükhet Kalkavan, Beşiktaşlı sporcular, genel kurul üyeleri ve çok sayıda taraftar, Amerikan Hastanesi’ne geldi.

Gerçekten de çok değerli bir insan olan ve Beşiktaş’ın tarihine adını altın harflerle yazdıran Seba’ya Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code