Ekmeleddin Hoca’ya açık mektuptur

by admin | Pazartesi, Tem 21, 2014 | 974 views

ekmel-bey
Değerli Hocam İhsanoğlu,

Kusura bakmayın ama hiç mi hiç “SAÇMALAMA” lüksünüz yok, bilesiniz.. Tabii, eğer bu işe (laf olsun veya müsamere diye değil de) gerçekten de köşke çıkıp bu millete hizmet olsun diye soyunduysanız..

CHP (veya doğal olarak MHP) bu işleri bir türlü öğrenemediler gitti.. Üstelik de önlerinde çok başarılı bir AKP modeli varken.. Yani propaganda nasıl yapılır, rakibin hatalarından (bilhassa gaf diyebiliriz) nasıl istifade edilir vesaire vesaire…

Zaten adamların bu kadar büyük yanlış ve skandallara rağmen başta olmalarının esas olarak 2 temel sebebi mevcut; Erdoğan faktörü (kendileri malum büyük hatip) ve de propaganda denen enstrümanı müthiş kullanmaları – tabii akıl hocaları sayesinde..

Siz se değerli hocam maalesef böyle kuvvetli, bilgili, becerikli ve de en önemlisi bu işe adanmış bir desteğe sahip değilsiniz – CHP ve MHP olarak.. Onun için bir de en son yapmış olduğunuz gibi “MEGA” gaflara imza atarsanız, inanın zaten çok da kuvvetli olmayan şansınızı iyice düşürüp, yalnızca spor olsun diye yarışmış olursunuz. Bu da size bu yaşta ve bu kariyerle hiç de yakışmaz herhalde…


Değerli hocam, Allah rızası için tam da ne demek istediniz siz “Adnan Menderes ve arkadaşları olmasaydı Türkiye, diktatörler ve mutlakiyetten kurtulamazdı” diye tuhaf ve çoğu insanı gerçekten şok eden bir söylem kullanarak?

Neresinden bakarsak bakalım inanılmaz bir faul bu ifade. Yani ulema SÜHEYL BATUM’un ordu için kullandığı “KAĞITTAN KAPLAN” ifadesine bile galebe çalar evvel Allah.. Bilirsiniz malum arkadaşlar o meşhur gafı alıp haftalarca işleyerek yine popo üstü oturtmuşlardı CHP’yi..

Şimdi siz de “Acaba Ekmel beye oy versek mi, Cumhuriyet değerlerine sadık mı gerçekten” diye düşünme safhasında olan on binlerce potansiyel oy sahibine “Ben buyum arkadaş.. Git kime verirsen oyunu ver” mi demek istediniz adeta?

Allah rızası için bir hatırlamak lütfunda bulunun ne olur; BU ülkeye çok partili sistemi kim getirdi? İsmet Paşa seçimi kaybettiği zaman nasıl bir ifade kullanmıştı?

Siz bunları çok iyi bilirsiniz değerli hocam. Onun için her gittiğiniz yer ve ortamda nabza göre şerbet vermek yerine yalnızca “GERÇEK” kendinizi ve düşüncelerinizi ifade edin lütfen. GERÇEK İhsanoğlu’ nu görsün ve tanısın insanlar. Diğer tipten politikacılar (sözü bile insanı ürpertiyor) ibadullah mevcut zaten hocam..

Onlardan arasaydık, zaten size ne gerek olurdu ki.. Yani asılları dururken, sureti ne yapsın insanlar değil mi?

Sevgiler ve Saygılar değerli hocam

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code