Emlak “Seri İlan” sektöründe lider bir firma: Emlakjet.com

emlakjet

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

Bundan yıllarca önce kiralık veya satılık ev ararken mahalledeki emlakçı abilerimiz vardı.. Onların o zamanın kısıtlı “bilgiye erişim olanakları” çerçevesinde gösterdikleri evler arasından bir seçim yapmak zorundaydık… Bunun için mahalle mahalle, kapı kapı dolaşır bütün alternatiflere teker teker bakmak zorunda kalırdık. Çoğu zaman da bir ev aldıktan veya kiraladıktan sonra, daha uygun bir tanesini görüp “Tüh tüh keşke bunu daha önce görseymişiz” dediğimiz olurdu..

Şimdiyse durum çok farklı artık; Asrın bizce en büyük buluşu olan internetin olanaklarını da kullanarak bu işi çok daha kolay ve yararlı bir şekilde halletmemizi sağlayan kuruluşlar hizmet veriyor zira.. Bunların başında da yıllardır sektörde “güven ve uzmanlık” dendiğinde ilk akla gelen firmalar arasında olan EMLAKJET.COM adını sıklıkla duyuyoruz hep.


2006 yılında kurulan EMLAKJET.COM oluşturduğu teknoloji altyapısı ve yurt çapında organize ettiği bayi ağı ile bugün tüm Türkiye’ye çok ciddi ve güvenilir bir emlak hizmeti sunabilmektedir.

EMLAKJET.COM, misyon olarak bireysel kullanıcılarını ve kurumsal iş ortakları olan emlak ofislerini, yüksek kaliteli hizmetleri ve alt yapısı ile buluşturarak, emlak sektörünün nabzını tutmayı hedeflemiş bulunmaktadır. İşte bu sayededir ki firma oldukça kısa bir süre içinde emlak seri ilan sektörünün en büyük üç sitesinden biri haline gelebilmiş ve aylık 1,5 milyon tekil ziyaretçi ve 40 milyon sayfa görüntüleme başarısına ulaşmıştır.

Diğer taraftan “emlak seri ilan sektöründe” esas olarak liderliği hedefleyen EMLAKJET.COM 2014 yılının Mayıs ayında iLab Holding bünyesine katılmış ve bu sayede kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendisini geliştirme yolunda önemli bir adım da atmış bulunmaktadır.

Eskiden satılık veya kiralık ev aramak/bulmak için mahalle aralarında kapı kapı dolaşmak zorunda kalan ihtiyaç sahipleri EMLAKJET sayesinde artık oturdukları yerde çay kahvelerini yudumlarken Türkiye’nin her yerinde mevcut kiralık veya satılık gayrimenkullere ulaşabilmekte ve neticede bir emlakjet.com ofisiyle temasa geçerek alım veya kira sözleşmesi yapabilmektedirler.

Üstelik de EMLAKJET ofisinin güvencesi ile herhangi bir yanılma veya aldatılma olasılığı nerdeyse hiç olmadan. 2015 yılında dünya ülkeleriyle teknoloji ve hizmet yarışına girmiş olan ülkemizde tüketicinin de böyle bir hizmeti hak ettiğine hiç şüphe olmasa gerektir.

Firmanın “RESMİ” Web Sayfası

ADVERTORIAL

Like it? Share it!