Ağlamaya son lütfen …

by admin | Pazar, Ağu 10, 2014 | 872 views

ERDOGAN-GEZIErdoğan (ve AKP) karşıtları artık hiç boşuna ağlayıp çamura yatmasın bizce. Bal gibi hak edilen bir başarı. Muhterem ilk turda yüzde elliyi çok rahat geçip köşke kuruldu bile. İnsanlar “”Daha bitmedi canım” flan diye birbirini kandırmasın/avutmasın. Zira  o filmi daha önceki seçimlerde de (tam da cehalet örneği olarak) gördük. Gürsel Tekin’in filan kulakları çınlasın..


Bu seçim bir kere daha gösterdi ki Türk toplumu maalesef RAYDAN çıkmış vaziyette artık; Ahlak ve moral değerleri olarak. Neden mi? Hangi “aklı başında” ve azıcık kültürlü insanların yaşadığı ülke olursa olsun (Tanzanya’dan bahsetmiyoruz doğal olarak) bir insan hakkında bu kadar inanılmaz yolsuzluk şaibesi varken bırakın çoğunlukla seçilmeyi, seçime girmeye bile yüzü tutmaz. Bizde ise işte böyle “hırsız polisi kovalar” resmi içerisinde seçime de katılır, eze eze bu milletin başkanı da olup Çankaya’ya oturur.

Bu arada Gezi olayları ve daha sonraki benzeri olaylarda canını verenlerin ruhu da herhalde azap duymuştur bilhassa bu entel ulusalcılar yüzünden “”Biz bu ahmaklar ve gerçek vatan sevgisinden yoksun bencil sefa p…. leri için mi canımızı verdik diye”…

Bundan sonraki etap ne diye sorarsanız eğer, “başkanlık sistemine” geçiş safhasıdır diyebiliriz (ilgililer tarafından da açıklandığı üzere) ve “bunu başarabilir mi derseniz” eğer, bu kahraman millet arkasındayken evvel Allah onu da becerir herhalde deriz.

Bir tek şey acı ve üzüntü verici, o da şu: Bu akkoyunlar, boykotçu vatanseverler (??) ve dinci MHP’li kardeşlerimiz gibi kurular yanında, maalesef bu talihsizliği haketmeyen yaşlar da yanacak ve yanıyor. Bu da acı ama, doğa kanunun.. Ne yapılabilir ki?

Geçmiş olsun…

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code