Erdoğan resmen köşkte görev başında

by admin | Cuma, Ağu 29, 2014 | 1333 views

ERDOGAN-KOSK
En sonunda seçim sonuçlandı, neticeler açıklandı, resmi gazetede yayınlandı (şükürler olsun), mazbatalar verildi ve Erdoğan köşke çıkarak “Başkanlık” hedefi yolundaki ilk adımı başarıyla gerçekleştirmiş oldu.

Öncelikle siyasete hiç girmeden, bunun – en azından bundan sonrası kastedilerek – memleket için hayırlı olacağını ümit edelim, her ne kadar oldukça zor görünüyorsa da. Ayrıca, daha önce gündeme gelmiş olan yolsuzluk ve kanunsuzluk iddialarının inşallah gündemden düşmeyeceğini ve en sonunda ilahi adaletin tecelli edeceğini de ayrıca dileyelim.


Gönül arzu eder ki yukarıdaki satırlar gündemden düşmemek kaydıyla, Erdoğan bundan sonraki makamında yüreğine daha fazla vicdan ve adalet – ama kayıtsız şartsız herkes için, onlar, bizler sizler diye ayırım yapmadan – zerk edebilsin ve kendisine karşı duranları mahcup edecek şekilde gerçek bir tarafsızlık ve adalet resmi ortaya koyabilsin.

Zira meydanlarda/mitinglerde verdiği demokrat resmi ile hiç bağdaşmayan şekilde, “her dediğim dedik ve söylediğim kanun” şeklinde icraat yapma peşinde olmayan ve yalnızca (ama gerçekten de yalnızca) ülkenin menfaatleri için uğraşacak yetenekli bir “CUMHUR”başkanının pek tabii ki bu ülkeye kazandırabileceği çok şeyler olacaktır

Tekrar ve kısaca ifade edersek, bu yeni resim inşallah ve inşallah Türkiye için hayırlı bir tabloya dönüşür önümüzdeki günler zarfında. Ne diyelim? Allahtan umut kesilmez…

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code