Erdoğan’ile Özdil arasında atışma

by admin | Çarşamba, May 21, 2014 | 1013 views
OZDIL-ERDOGAN
Medya (TV, Basın organları) bugünlerde ilginç bir tartışmaya şahit oluyor; Erdoğan’le, gazeteci Yılmaz ÖZDİL karşılıklı olarak demeçler veriyorlar, birbirleriyle ilgili.Bu atışma, önce Özdil’in “Soma’da ölenlere müstehaktı” dediği iddiasıyla başlatıldı Erdoğan yanlısı medya tarafından.. ve şüphesiz ki Özdil’i infaz etmek için elinden geleni de esirgemedi bu grup.


Özdil buna cevap vererek “Esasında o ifadeyi – veya o anlama gelen sözleri – Erdoğan’ın kullandığını, ve kendisinin başka anlamlar yükleyerek beyanat verdiğini” söyledi.

Bunun üzerine Erdoğan pek de sürpriz olmayan bir şekilde muhatap ve hasım olarak gördüğü Özdil’e bir takım hakaretler (sürüngen vesaire) yağdırarak hatta Hürriyet grubunun patronu Aydın Doğan’a da açıkça Özdil’i kovarak cezalandırması çağrısında (eğer tehdit değilse tabii) bulundu…

Son olarak da ÖZDİL yine her zamanki uslubu ile ilginç bir ifade ile Erdoğan’ı yanıtladı. Özdil şöyle dedi:

“Sürüngenler omurgalı hayvanlardır Allah insanı omurgasız olmaktan korusun. Dolayısıyla bir sürüngen olmak kişisel olarak beni rahatsız olmam.”

Özdil, bu arada daha önce Erdoğan’ın Hikmet Yar’ın dizinin dibinde çekildiği fotoğrafa göndermede de bulunarak “Taliban’ın dizinin dibinde mi diz çökseydik yani?” ifadelerini kullandı.

Bakalım bu basın ortamında yapılan tartışma daha ne kadar sürecek ve boyutu nerelere varacak?

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code