“Erkek dediğin” hamile karısını bırakır mı?

SARKICI-KUTSI“Erkek dediğin” hamile karısını bırakır mı? Evet başlık aynen böyle..

Haber de şöyle;

Şarkıcı Kutsi, 5 aylık hamile eşini bırakıp sevgilisine döndü. Eşi Sinem Bayraktutar, “Kutsi’yi ilahi adalete teslim ediyorum” dedi. Şarkıcı Kutsi, bebek bekleyen eşi Sinem Bayraktutar’ı terk edip “Huzur Sokağı” isimli dizinin setinde tanışıp yasak aşk yaşadığı ve bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Feyza Çıpa’ya geri döndü. Bu duruma isyan eden eşi Sinem Bayraktutar ise şöyle tepki verdi: “Kutsi’nin Feyza Çıpa’ya döndüğünü biliyorum. Telefon kayıtlarından yakaladım. Ağlama krizine girdim, hastalandım. Kutsi kızımızı ve doğacak çocuğumuzu bırakıp gitti. Hamile birine merhamet etmeyen biri o. İkisini de ilahi adalete teslim ediyorum. Hadi mutlu olsunlar.”


Normalde hamile bir kadının başımız üstünde yeri vardır her zaman, erkekler olarak.. Öyle de olmalıdır zaten..

Dolayısıyla nasıl oluyor da bir “delikanlı” adam hamile karısını bırakıp sevgilisine gidiyor..? Gerçekten de cevap bulması zor.. Olsa olsa önüne geçilemeyecek bir tutku (hatta cinsel dürtü) demek daha doğru olsa gerek belki de..

Ama şu var ki her halükarda çok büyük talihsizlik; Yani hem terkedilen için hem terkeden.. Üstelik uğruna terkedilen için de çok kötü bir durum.. En azından vicdan denen şey sahip bir insandan bahsediyorsak eğer..

Tabii, bu tip olaylar sadece söz konusu şarkıcı (aktör) Kutsi’nin başına gelmiş de değil.. Binlerce kişi bu mini çapta dramı yaşıyor ama Kutrsi gibileri ünlü olduğundan işte böyle malzeme oluyor “magazin” satırlarında..

Esasına bakarsanız biz bu kişiyi ekrandan tanıdığımız kadarıyla oldukça makbul biri olarak biliyoruz.. Ama dediğim gibi aşk (sevgi demiyoruz dikkat) ve tutku maalesef ne vicdan tanıyor ne şefkat.. Hele hele kadınlar söz konusu olduğunda yani bir kadın birine tutulduğunda var ya, inanın dünyayı bile yakar, bırakın kocayı terketmeyi..

Onun için kimseleri suçlayarak da bir yere varılmıyor maalesef.. Sadece herkesin başına gelebilecek bir talihsizlik.. Ne demişler? “Başa gelen çekilir”…

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code