“Erkekleri tahrik eden kadın” paylaşımı yapan eğitimciye (??) ödül verildi

mahmut-bayram
Siz insanlarla dalga filan mı geçiyorsunuz arkadaş? Takiye olur ama bu kadarı da olmaz… Atatürk’e, laikliğe, kadın erkek eşitliğine saldıran herkesi ödüllendirerek ne yapmaya çalışıyorsunuz Allah aşkına ya? Biraz izan lütfen. Evet bunu sadece bu satırları yazan değil, bu ülkenin en az yüzde elli vatandaşı da aynen merak ediyor. Bu kadar fütursuzca işlenmez bu suçlar. Adam kadına sövüyor, Atatürk’e sövüyor.. Hiç vakit kaybetmeden terfi ettirmişler bir bakıyorsunuz ki… İnanılır gibi değil. İşte aşağıdaki haber de aynen bunlaarı teyid ediyor.


“Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir” diyen Burdur İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Bayram terfi ettirildi. Bayram, kişisel Facebook hesabından 2 Haziran 2014 tarihinde şu paylaşımı yapmıştı: “Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir (Hadis-i Şerif, Tirmizi/111)”

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in gündeme getirdiği paylaşımın ardından Bayram’ın görevden alınması istemiyle imza kampanyası başlatılmış, Diyanet İşleri Başkanlığı ise böyle bir hadisin bulunmadığını açıklamıştı. Buna karşılık Bayram, vekaleten yürüttüğü görevine dün asaleten atandı.

Tek kelimeyle “PES” doğrusu.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code