Erkeklerin ilgisini çekmenin yolları

ERKEK İLGİErkekleri nasıl baştan çıkarırsınız? Hoşlandığınız erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? İşte bunlardan bir kaç tüyo…
Giyiminize dikkat edin. Etkili bir giyim erkeği kendine çekmenin başlıca yollarından biridir…

Erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz? Hoşlandığınız erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? İşte bunlardan bir kaç tüyo…

Giyiminize dikkat edin. Etkili bir giyim erkeği kendine çekmenin başlıca yollarından biridir. Etkili giyinmek derken göğüslerinizi olduğu gibi gösteren, bacaklarınızı kalçalarınıza kadar açın demek değil. Yanlış anlamayın. Bu olsa olsa basit bir giyim ve davranış olur. Ufak bir dekolte ya da hafif bir yırtmaç pekala olabilir.


Bakışlar çok etkilidir. Unutmayın.. Karşınızdaki erkeğin gözlerinin içine gözlerinizi kesmeden bakarsanız, eğer  erkeğin sevgilisi yoksa, etkilenmemesi mümkün değildir. Arada gözlerinizi kaçırın.

Ses tonunuza dikkat edin. Kısık sesle konuşmak erkeği etkiler. Kadını daha cazip kılar.

Aranızdaki mesafeyi kısa tutun. Bazı kişilerin dediği gibi santim hesabı veremeyeceğiz. Onu siz ayarlayacaksınız.

Hoşlandığınız erkeğin elini sıkarken gözlerinin içine bakın ve hafifçe sıkın. Bu sizin ne kadar cesur bir kadın olduğunun kanıtıdır.

Konuşurken omuzlarınıza ya da kolyenize dokunun. Bu erkeğin dikkatini çeker.

Öncelikle yüksek topuklu ayakkabınızı giyi ve bir ayağınızla diğer bacagınızı yavaşca okşayın.Ancak okşamayı farkında değilmiş gibi yapın, eğer rol yaptığınızı anlarsa işiniz zorlaşabilir ona göre.

Yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.

Tüm bunları yazdık ama siz siz olun, gene de kendiniz olun. Erkeği baştan çıkarma yollarını onun sevgilisi olduktan sonra yapın. Basit olmayın.  Tüm üstte saydıklarımız, biraz hafifliğe gireceği için, vamp kadın olmayın. En doğal halinizle elde edeceğiniz erkek, uzun ömürlü bir ilişki yaşatabilir. Haa derseniz ki ben bu amaçla yaklaşmıyorum. O zaman diyecek bir şey yok. Üstteki basit hareketleri deneyin.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code