Ersun Yanal’ın istifası ve Yıldırım

by admin | Pazar, Ağu 10, 2014 | 966 views

YANAL-YILDIRIM
Tam da “Fenerbahçe artık düzlüğe çıkıyor, kadro kalitesi yükseldi ve oturdu, teknik kadro takımı tanıyor” vesaire derken malum depremlerden biri oluştu kulüpte ve Ersun YANAL apar topar gitti. Tabii ki bizim gibi milyonlarca kişi de bu durumdan hiç de hoşnut olmadı, doğrusu..

Hoşnut olmadı zira, istikrarsızlık ve Aziz Yıldırım’ın kulübü “PADİŞAH” gibi idare edip hatta acaip belalara da bulaştırmasından dolayı illallah diyen milyonlarca taraftar söz konusu… Yani muhterem başkanın bazı açılardan “diğer” bir muhteremden pek de farkı yok; “Ben yaparım olur” diyor, sürekli. Çünkü ben doğru yaparım hep.


Fakat, hep doğru yapmadığı Fenerbahçe’nin son 10-15 yılda kazandığı kupa saysından, değiştirdiği antrenör adedinden ve başına sardığı belalardan belli oluyor açıkça.

Velhasıl son olarak da, takımı daha geldiği yıl hem de açık ara ve rekorlar kırarak şampiyon yapan Yanal’a karşı tavrı inanılır gibi değil demeyeceğim, zira tam da ondan beklenebilecek bir davranış biçimi.Neymiş efendim adam özel hayatına dikkat etmiyormuş. Yahu sana ne? Özel arkadaşı olur olmaz, sen babası mısın, kayınpederi misin? Neticelere bak sen. Daha ligler başlamamış ve bunun adı hazırlık maçı. Geçen sene BJK ve GS nasıl başladı biliyoruz. Ya sonra ne oldu? Biraz sabır ve ileri görüş ve azıcık da alçak gönüllülük. Özetle, öyle anlaşılıyor ki Yıldırım olduğu müddetçe bu kulübe rahat ve huzur pek ufukta görünmüyor.

Dolayısıyla şimdi nasıl dahiyane bir fikir geliştireceğini ve takımı bu saatte kime emanet edeceğini gerçekten merak ediyoruz ve aklı başında artık uyu ve huzur isteyen taraftarlara da sabırlar diliyoru.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code