Evinize “plastik eşya” alırken ÜÇSAN markasını aramakta fayda var

UCSAN-PLASTIKPlastik eşyalar uzun yıllardır evlerimizin vazgeçilmezi arasınlar girmiş bulunmaktadırlar.. Fakat, hep bir kaygımız da olmuştur diğer taraftan; “Acaba, özellikle mutfakta plastik eşya kullanmak sağlıklı mıdır” diye …

Bu sorunun cevabı hiç şüphesiz ki eğer gerekli sağlıklı ve hijyenik malzeme kullanılırsa yani diğer bir deyişle bu konudaki dünya standartlarına uyulursa, plastik eşyalar gerçekten de birçok açıdan önemli üstünlüklere sahiptir diğer malzemelere nazaran… Ama belirttiğimiz gibi uygun standartlara sahip malzemeler kullanmak ve buna uygun üretim yapmak kaydıyla.

UCSAN-SALATAİşte 1973 yılında kurulan ÜÇSAN PLASTİK firması da aynen bu standartlarda üretim yaparak Türkiye’nin yüzünü yurtdışında bile ağartan bir firma. Evet bu firmamız 5 kıtaya önemli miktarlar ve tutarlarda ihracat yapmakta ki bu hiç şüphesiz çok önemli bir başarıdır.


Firma, İstanbul Silivri’ de 11.000 m2 kapalı alanı olan tesislerinde, seçkin uzman personeliyle kalıp üretiminden ambalajına kadar tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunmak politakasiyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu arada firmanın dünya standartı olarak kabul edilen ISO 9001-2000 Kalite UCSAN-SURAHI-PORTAKALGüvence Belgesi ile, ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne sahip olduğunu ve ürünlerinin Tarim ve Köy İşleri Bakanlığı’ nın 19.07.2000 tarih ve 34-01225-0000-9 sayılı izni ile üretilmekle birlikte dolayısıyla sağlığa zararlı hiçbir madde içermediğini hemen belirtmek gerekir.

ÜÇSAN PLASTİK ürünleri birçok hiper ve süpermarketlerde raflarda yerini almış bulunmaktadır. Firmanın aşağıda belirtilen çok geniş bir ürün portföyü mevcuttur;

Saklama Kapları, Piknik Setleri, Tabaklar, Servis Setleri, Sürahiler, Bardaklar, Buzluklar, Kurutma Kapları, Kesme Tahtaları, Servis Tepsileri, Sepetler, Faraşlar, Çöp Kovaları, Saksılar, Sulama UCSAN-FABRIKAKapları, Sandıklar, Sepetler, Çamaşır Sepetleri.

Evinizde her zaman lazım olan plastik eşyayı satın alırken ÜÇSAN MARKASINA dikkat etmekte fayda var.

ÜÇSAN WEB SAYFASI

Editör (Advertorial)

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code