Fahriye Evcen Kurt Seyit ve Şüra’da kaç lira alacak?

FAHRIYE-EVCENŞimdi başlığı okuyunca “Bana ne kardeşim” diyenler de olacaktır muhakkak. Ama, insanlarımızın evine ekmeği gittikçe daha zor götürdüğü bu dönemde, sıradan dizilerde 1 saatlik bir bölüm için (ki daha uzun sürede çekiliyor muhakkak) 25-30 ve hatta 60 bin lira ücretler insanın dudağını uçuklatıyor.


Yani, hani bir kanserin çaresini filan bulsa veya felce çözüm getirse anlayacağım. Alt (ve de üst) tarafı bir dizi – ki çoğu soap opera dediğimiz tarzda oluyor.

İşte son olarak da böyle astronomik bir ücrete imza atan birçok dizidenve bilhassa Yaprak Dökümü’nden tanıdığımız Fahriye Evcen isimli sanatçı (??). Kurt Seyit ve Şura dizisine transfer olan oyuncunun bölüm başına alacağı ücret belli oldu.

Buna göre ölüm Evcen’in bölüm başına 25 bin TL alacağı bildiriliyor. Dizide Şura karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah da aynı paraya oynuyor.

İyi para değil mi? Güle güle (ve de hayıra) harcasın inşallah.. Birçok vatandaşımız da TV karşısında kendisini alık alık seyrederek ertesi gün evine bir dilim ekmek götürebilmek için poposunu terletir, işte.

KAYNAK: MEDYA / Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code