Fenerbahçe’den bir transfer bombası daha geliyor

by admin | Cuma, May 9, 2014 | 1052 views

MEVLUT-ERDINCTürkiye Lig Şampiyonluğunu rahat bir şekilde kazanan Fenerbahçe’den bir transfer bombası daha geliyor anlaşıldığı kadarıyla… Zira Kanarya Milli takımın’ da gençgolcüsü Mevlut Erdinç’ile bayağı ileri bir aşamaya gelmiş durumda transfer açısından. Son olarak da olayı bizzat Fransa’da top koşturan milli futbolcu Mevlüt Erdinç’in kendisinin doğruladığı bildiriliyor.


Ajaanslara bizzat açıklama yapan Mevlüt’un, “Evet, Fenerbahçe ile anlaştım. Hayırlı olsun.” diyerekdoğruladığı transferde Fenerbahçe’nin yıldız oyuncu ile her konuda anlaştığı kulübü ile de 3.5 milyon avro karşılığında el sıkıştığı sanılıyor. Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte Kanaryaa’nın transferi netleştirmesi de bekleniyor.

Mevlut bugüne kadar Sochaux, Paris Saint Germain, Rennes ve son olarak da Saint-Etienne takımlarında başarıyla oyadı ve genellikle sezon başına 15 golün altına düşmedi.

Mevlut Türk Milli Takımı ile çıktığı maçlarda da golcü kimliğini gösterek bazı gollere imza attı. Futbolcu, disiplinli ve uyumlu kişiliği ile de tanınıyor.

Ne diyelim? Fener’ee hayırlı olsun

09.05.2014
KAYNAK: MEDYA / Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code