Fenerbahçe’nin yeni formaları ilk günde rekor satış yaptı

by admin | Cumartesi, Tem 19, 2014 | 1890 views

FENER-FORMA-2014-2015
Fenerbahçe’nin yeni sezon forma tanıtımını bizzat Aziz Yıldırım üzerinde gerçekleştirmiş ve 36 yıl sonra ilk kez sarı lacivertli kulüp bir sezonu sponsorsuz olarak geçireceğini ilan etmişti.

İşte dün resmen lanse edilen yeni sezon formaları bugün taraftarlarla buluştu ve formalara taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Öyle ki, 3 çeşit forma bugün satışa çıkarken Fenerium mağazalarında toplam 15 bin adet satış oldu.


Bildirildiğine göre daha önce ilk günde 15 bin satış hiç olmamıştı.  Taraftarlar vitrindeki formaları bile alırken bunların tanesine 129 TL ödediler.  Arkasına numara veya isim yazdıran sarı-lacivertli taraftarlar bir forma için 150 TL’yi gözden çıkardı.  Fenerbahçeli taraftarlar göğsünde sponsor reklamı bulunmayan formalara ilk günde yaklaşık 2 milyon TL ödeyerek kulüplerine katkıda bulundular.

Bildirildiğine göre Fenerbahçe bu sezon da alışılagelmiş çubuklu formasıyla sahada olacak. Çubuklu forma, “efsane sensin” sloganıyla sarı-lacivertli taraftarlarla buluşurken beyaz renkteki deplasman forma tasarımının üzerinde ince lacivert çizgiler öne çıkıyor. Sarı-lacivertlilerin hem iç saha hem de dış saha alternatifi olarak kullanacağı üçüncü forma ise mavi renkte tasarlandı.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code