Güvenlik kameraları kullananlar artıyor

by admin | Çarşamba, May 14, 2014 | 1094 views

Günümüzde artık sadece şirketler değil,  evlerde güvenlik altına alınmalı.  Güvenlik, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsızlığa karşı mutlaka bir güvenlik sistemi kurdurmak adeta bir mecburiyet. Her an her şey olabilir. Artık bu sistemleri kullananların sayısı da her geçen gün hızla artıyor.

Dikkatsizlik sonucu bir gaz kaçağı, siz yokken bir soygun durumu vs. Peki siz önleminizi aldınız mı?  Evet aldım bir güvenlik sistemim var diyorsanız, ne kadar güvenilir olduğunu da biliyorsunuzdur umarım.  En kaliteli istanbul güvenlik kamera sistemleri ile evinizi, işyerinizi, bağınızı, bahçenizi korumanız tam güvenilir  bir hale getirmek için uygun bir hizmet.


paketkameraHırsızlık olaylarında mal güvenliğiniz dışında can güvenliğiniz de tehdit altında bunu biliyorsunuz değil mi? . Ev yada iş yerinize kurduracağınız bir alarm sistemi öncelikle sizi ve sevdiklerinizi korumak içindir ve hırsızlık olayı gerçekleşmeden devreye girerek sizi uyarır.  Sigorta, mal çalındıktan sonra zararın bir kısmını karşılar ve özellikle sizin için manevi değeri olan eşyaları ise geri veremez. Günümüzde pek çok sigorta şirketi, poliçelerinde sigorta yapmak için evinizin veya işyerinizin alarm sistemi olması zorunluluğu bulunduruyor bunu unutmayın.

Sadece  alarm sistemi değil tabi konu. Hazır kamere paketlerinden tutunda DVR kayıt cihazları, IP güvenlik kameraları, Güvenlik ve test monitörleri, Araç ve Otomobil Kameraları,Güç Adaptörleri / UPS, Muhafaza ve Ayaklar, Güvenlik ve Test Monitörleri, Network / Ağ Ürünleri, GoPro Kameralar ve Aksesuarlar gibi her türlü teknolojik ürünü bulabilirsiniz.

Sizin bunlardan herhangi birine ihtiyaç varsa, size özel tekliften yararlanabilirsiniz. Paketkameranın iskontalı tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Online alış verişin rahatlığını kullanarak.

Unutmayın, can ve mal güvenliğiniz için mutlaka  güvenilir ellere teslim olmanız gerekiyor.

Like it? Share it!