Hakan Şükür’den Bank Asya’ya destek tweetleri

HAKAN-SUKUR-4
Milletvekili Hakan Şükür, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bank Asya’yı kastederek “O banka battı” demesine Twitter’dan tepki gösterdi.

AKP’den istifa eden Milletvekili Hakan Şükür, Twitter’dan sert sözlerle yüklendi. Hakan Şükür’ün Bank Asya’yla ilgili tweetleri şöyle oldu:

“Hukuka darbe” her yerde kendini hissettirirken anayasal güvence tedirginliği her bireyi kurumu sarıyor farkında değil misiniz?

Bir ülkenin Cumhurbaşkanı “o banka battı” diyecek kadar milli sermaye karşıtı nasıl olabilir? Bunun akılla izahı yok.

Artık görünen o ki Bank Asya halkın özgürlük ve serbest ekonomi talebinin sembolü haline geldi. Bu millet bu taleplerinden vazgeçmeyecek.


Ülkeniz sarmalanmış, terör sınırları kuşatmış,kara para iddiaları, çözüm süreciniz çözülmeye gidiyor ve siz günahlarınızı perdeliyorsunuz.

Bank Asya’yı değil, yarın kara para aklayan bankalarınız diye önünüze Allah Korusun konulacak dosyaların hesabını kim verecek?

Yarın Bank Asya’yı değil Kerry’nin IŞİD petrolü Türkiye’den gidiyor ifadesi önünüze konulunca kim cevap verecek?

Ortadoğu,Batı size sırtınızı dönmüşken Bank Asya’yı değil,terörü destekleyen kimler acaba biliyor musunuz denilince kim cevap verecek?

Kendi çıkarları,kendi günahları için vatanı ve milleti bile gözden çıkardığını sananlar bu ülkenin şahsi manevisi hakkı hakkına verir!!!!

Görüldüğü gibi ŞÜKÜR çok şükür birçok gerçeklere dikkat çekmiş.. Hem de gerçekten de çok sert şekilde.. Aman Şükür dikkat.. Doğru söyleyeni 9 dokuz köyden kovarlardı (eskiden).. Şimdi kelle alıyorlar baksana…

Şaka bir yana, böyle cesur seslere ihtiyacımız olduğu çok açık değil mi, yavaş yavaş ortaçağ dönemine doğru döndürmüşken geminin burnunu..

KAYNAK: MEDYA / Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code