Hakan Şükür’den hükümete salvolar devam ediyor

by admin | Salı, Kas 4, 2014 | 1126 views

HAKAN-SUKUR-2Daha önce makbul bir iş yaptığı kanısıyla AKP’nin (daha doğrusu BEYEFENDİ’nin) çağrısını kabul ederek iktidar partisine giren, fakat daha sonra ait olduğu cemaat ile Erdoğan birbirine girince partiden istifa ederek ağzına geleni söyleyen “eski” (ve bilirkişi) futbolcu Hakan Şükür yaptığı açıklamalar ile yine gündeme geldi.


AKP’yi sarsan 17 Aralık yolsuzluk operasyonundan bir gün önce AKP’den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür bu sefer de Kabataş olayı ile (olmayan olay aslında) ilgili bir çıkış yaptı.

Fethullah Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Gezi Parkı Direnişi sırasında AKP’nin partideki ‘kemikleşmeyi’ sağlamak için çeşitli senaryolar ürettiğini söyledi.

Cemaate yakın Aksiyon dergisine konuşan Şükür, Kabataş’ta bir kadına saldırıldığı haberinin ‘kurgu’ olduğunu söylerken, “İçeride senaryolar üreten büyük bir dedikodu merkezi var. Bunların yalan olduğu bugün ortaya çıkıyor. Müthiş bir algı operasyonu var” dedi.

Haydi bakalım “ÇOK ŞÜKÜR “doğru yolu buldun en sonunda galiba ŞÜKÜR.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code