Hollanda ile iş yapmak isteyen firmalar için fırsat

SEMIHA-HEALTH-SHollanda ile Türkiye arasındaki ticaret hacımı olumlu yönde gelişiyor sürekli olarak.

İki ülke arasında çok uzun yıllardır süren iyi ilişkiler ve Hollanda’da çok sayıda Türk kökenli insanın yaşıyor olması şüphesiz ki bu gelişmeye çok ciddi katkıda bulunuyor. Dolayısıyla, Hollanda’ daya ihracat yapan firmalarımız çoğaldığı gibi, Hollanda’dan gelip Türkiye’de iş kuran firmaların da sayısı hızla artıyor. Yani Hollanda sermayesi ülkemizde gitgide büyüyor.


Tabii, bu arada Hollandalı yatırımcıların karşılaştığı bazı problemler veya sıkıntı veren eksiklikler oluyor bu süreç esnasında. Bunların başında da hiç şüphesiz mevzuat ve ortaklıklarda karşılaşılabilecek meseleler ve ayrıca Türkiye’deki ilgili pazarlar ve buradaki alıcı davranışlarının niteliği gelmekte.

İşte bu konuda her iki ülkeyi de çok yakından tanıyan ve ilgili firma, prosedür ve pazarlar hakkında bilgi ve deneyim sahibi danışmanlık şirketlerinin ciddi yararı görülmekte.

Örneğin bu tarz hizmet veren firmalar arasında S4U (Solutions for You) isimli danışmanlık şirketi Hollandalı firmalara Türk pazarına girmeleri konusunda kıymetli destek hizmetleri sunuyor.

Firmanın sahibi ve genel müdürü Semiha ÜNAL, yılların birikimini gerek Türk gerekse Hollandalı işadamlarının hizmetine sunarak yukarıda bahsedilen konularda birlikte çalışıyor.,

Hollanda’ ile iş yapmak isteyen işadamlarımız firma ile aşağıdaki web sitesini ziyaret ederek temasa geçebilirler.

WEB SAYFASI: SOLUTIONS FOR YOU

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code