Hürrem öldü, Kanuni yaş günü kutladı

by admin | Perşembe, May 1, 2014 | 1538 views

HALIT-ERGENC-PARTIEkranlarda uzun zamandır fırtına gibi esen ama artık sona yaklaşan Muhteşem Yüzyıl dizisinde sonunda kahramanımız Hürrem Sultan hayata veda etti. Kabul etmek gerekir ki çok güzel bir bölüm izledik doğrusu..

Ama Hürrem’, kaybeden Kanuni her ne kadar dizide aksi gibi görünse de pek de fazla tınmadı galiba. Zira hemen akabinde doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Herhalde, Hürrem’in kemikleri sızlamıştır…


Şaka bir yana, dizinin (bizce) çok başarılı başrol oyuncusu Halit ERGENÇ yeni yaşını yeni yaşını eşi Bergüzar Korel’in Ortaköy’deki Bloom adlı mekânda düzenlendiği sürpriz partiyle kutladı. Hatta öyle ki, partiden habersiz mekâna gelen Ergenç, içeri girdiğinde Mehter Marşı’yla karşılandı.

Sürpiz karşısında şaşıran Ergenç, eşine sarılarak teşekkür etti. Ünlü oyuncu, doğum günü pastasının mumlarını da eşiyle birlikte söndürdü. Eğlenceli geçen doğum günü partisinde sahneye çıkan Bergüzar Korel, Ebru Gündeş’in “Seni İstiyorum” şarkısını söyledi.

Mekânı en son terk eden, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç oldu. Ergenç, çıkışta gazetecilere 44’ü devirip 45 yaşına girdiğini söyledi. Eşinin sürprizi karşısından çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu anlatan oyuncu, “Bergüzar çok güzel bir sürpriz yapmış. Harika bir geceydi. Mehter Marşı eşliğinde ‘İyi ki doğdun Halit’ diyerek yeni yaşımı kutladılar” dedi.

Partiye Doğa Rutkay, Ozan Güven, Hamdi Alkan gibi diğer birçok ünlü de iştirak etti bu arada.

MEDYA
01.05.2014

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code