İngilizce öğrenmenin yolu nedir?

by admin | Cuma, Nis 4, 2014 | 2197 views

İNGİLİZCE ÖĞRENMEYıllarca öğrenmeye çalıştığımız ama bir türlü konuşmasını beceremediğimiz İngilizce öğrenmenin en gerçekçi ve kolay yolu nedir .. İngilizce nasıl öğrenilir ? .. Bu konuda herkes birşeyler söyler, her yerde birşeyler okursunuz .. ve hatta insanın kafası iyice karışır .. Peki bir de bu yazıyı okuyun .. 100 lerce insanı konuşturmuş bir hocanın kaleminden ..

Yıllarca öğrenmeye çalıştığımız ama bir türlü konuşmasını beceremediğimiz İngilizce öğrenmenin en gerçekçi ve kolay yolu nedir? Bu konuda herkes birşeyler söyler, her yerde birşeyler okursunuz .. ve hatta çoğumuzun kafası iyice karışmıştır bu konuyla ilgili olarak .. Peki bir de bu yazıyı okuyun .. 100 lerce insanı konuşturmuş bir hocanın kaleminden


Hepimizin bildiği üzere şu anda devlet okullarında İngilizce konuşma becerisi verilememektedir çocuklarımıza ..

Mevcut sistemler ile önümüzdeki uzun yıllar boyunca da zor görünmektedir bunun başarılabilme olasılığı .. Diğer taraftan senede 10 milyarlarca TL ödenen özel okullar da bu gereksinime ilaç olamamaktadırlar ..

İngilizce öğrenme ile ilgili olarak 2 SORU her zaman sorulmuştur;

İNGİLİZCEYİ KONUŞABİLMEK İÇİN

İyi gramer bilmek gerekir mi?
Çok kelime bilmek gerekir mi?

Bu soruların cevapları ile ilgili olarak insanlar genellikle fena şekilde yanlış yönlendirilmektedirler. Bu da onlara pahalıya mal olmakta (zaman ve maddi açıdan) ve yıllarca bu dili öğrenmek için boşuna çabalar harcayıp sonunda başarısız olmaktadırlar…

Halbuki doğru bilgilendirilip yönlendirildiğimizde İngiliizceyi “ÖĞRENMEMEK” mümkün değil.. İşte bu konuda KONUŞTURMA BECERİSİ ÖNDE GELEN VE GERÇEKTEN DENEYİMLİ bir uzmanın dediklerine kulak vermenizde fayda var..

Öyleyse İngilizceyi mutlaka öğrenebilmenin yolu nedir?

Bu konuda ayrıntılı yazı için lütfen TIKLAYIN

İngilizce Hocası

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code