İstanbul Parkorman’da büyük müzik festivali

by admin | Çarşamba, May 14, 2014 | 1909 views

ONE-LOVE-FESTIVAL“One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata” sürprizleri son hız devam ediyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin coşkusu “Büyük Ev Ablukada”, “Redd” ve “Gece” ile artacak. “Buddy Pack Kombine” ile 3 kombine bilet fiyatına 4 kombine bilet alanlar için ise  festival coşkusu çok daha keyifli olacak.

Türkiye’nin en uzun soluklu şehir festivali “One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata” sürpriz isimlerini açıklamaya devam ediyor. 14-15 Haziran’da festivalseverlerle buluşacak sanatçılara 3 yerli grup eklendi. Redd, Büyük Ev Ablukada, ve Gece ile festivalde eğlencenin dozu daha da artacak.

İlginç rumuzlarıyla tanınan, şarkıları ve konser kayıtlarıyla müzik piyasasına renk katan Büyük Ev Ablukada, One Love Festival’de, benzersiz müziğiyle eğlenceli bir performansa imza atacak. 2012 yılında çıkardığı son albümü “Hayat Kaçık Bir Uykudur” ile dinleyenlerin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başaran Redd, taviz vermeyen müziğini One Love Festival sahnesine taşıyacak. Uzun yıllar boyunca Ankara’nın önemli barlarında kendi bestelerini seslendiren ve çıkardığı iki albümle geniş kitlelere ulaşan Gece ise One Love’da hayranlarını coşturacak.


“Buddy Pack Kombine” ve “Öğrenci” Biletleri Satışta

2 günü kapsayan ve 18 yaş üzeri için geçerli olan kombine öğrenci biletleri, 100 TL’lik fiyatıyla, Biletix’ten alınabiliyor. Öğrencilik günleri geri kaldı diyen ve One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata coşkusunu, kalabalık bir arkadaş grubuyla yaşamak isteyen festivalseverlere ise “Buddy Pack Kombine” ile çok cazip bir teklif sunuluyor. 3 kombine bilet fiyatına 4 kombine bilet alanlar festival coşkusu çok daha keyifli yaşayacak.

“One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata”nın geçtiğimiz günlerde açıklanan isimleri arasında kendi çılgın müzik zevklerini yansıtan plaklar doldurmak ve çılgın partiler vermek amacıyla yola çıkan Basement Jaxx, özgün tarzıyla başarılı post-rock grubu Mogwai, elektronik müzik dünyasında fırtınalar estiren Moderat, üretkenliğiyle elektronik müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Bonobo, dinleyenleri bir rüyadaymış gibi hissettiren sesiyle Oh Land, Ortadoğu’nun uluslararası düzeydeki ilk yıldızı, “Suriyeli Techno” tanımıyla özdeşleşen Omar Souleyman, sıradışı ses rengi ve aykırı sözlerle bezeli elektronik parçalarıyla synth-pop’un yeni kraliçesi olma yolunda ilerleyen MØ, ninja kılığına bürünerek gerçek kimliğiyle ilgili tüm detayları sır gibi saklayan Jaguar Skills ve festival sahnelerinin aranan ikilisi Modeselektor olmuştu. Festival sahnesine renk katacak diğer Türk gruplar arasında eğlenceli ve heyecan verici tarzıyla Bubituzak ile enerjik sahne performansı ve akılda kalan şarkılarıyla Yüzyüzeyken Konuşuruz yer alıyor.

Bugüne kadar Efes Pilsen sponsorluğundaki 12 yılında; 175 binden fazla müzikseveri, 80’den fazla grubu, 1.500’den fazla sanatçıyı ağırlayan, sıcak yaz günlerinin gelenekselleşen habercisi One Love Festival ile Birlikte Hayata’da festivalseverler, iki gün boyunca kaliteli müziğin yanı sıra güneşe, doğaya, geceye ve eğlenceye doyacak, tüm gün sürecek aktivitelerle keyifli bir hafta sonu yaşayacak.

14.05.2014
KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code