İzmir bölgesinde en güzel otantik bayan giysilerini nereden alabilirsiniz?

OTANTIK-SIGACIK-200915-1Son zamanlarda bir OTANTİK TARZ aldı başını gidiyor kadın giyiminde.. Bu trendin öncülerinden biri de OTANTIKKADIN.COM sitesinin de sahibi Bilgi Akkuş HUNCA

Bilgi Hanım özellikle Ege Bölgesi’nde ikamet eden bayan müşterilerine otantik giyim konusunda ciddi sayıda alternatifler sunuyor, birbirinden zevkli.. Bu ürünler arasında ŞALVAR ETEKLER, ELBİSELER, PANÇOLAR (kışlık) ve ÇANTA ve DİĞER AKSESUAR da mevcut..

Bilgi Hanım bütün ürünleri bizzat kendi tasarlıyor ve üretiyor.. Bu ürünlerden de yalnızca birer tane üretilmiş oluyor dolayısıyla.. Fiyatları da butik fiyatlarına göre son derece uygun.


OE-OTANTIK-ELBISE-250915Ürünlerde katiyetle doğal ve sağlıklı malzeme kullanılıyor, kumaş ve aksesuar dahil olmak üzere..

İnternet sitesinde beğendiğiniz ürünleri tüm Türkiye’ye PTT KARGO ile kapıda ödemeli gönderebiliyor.

Ayıca hafta sonları Sığacık Pazarı’ndaki reyonunda tüketiciler ve modayı gerçekten bilinçli olarak anlayıp takip eden müşterileriyle buluşabiliyor. Yeri de pazarın ana kapısından girişte ilk sola dönüldüğünde 40-50 metre ileride solda ROSE PANSİYON yanında hemen.

Sığacık Pazarı’na insanlar daha ziyade börek, çörek yemeye geliyorlarsa da her ne kadar, buraua gelindiğinde özellikle hanımların mutlaka OTANTİK KADIN reyonuna bir göz atmalarını tavsiye ederiz.. Herkesden farklı / özel giyinmeyi sevenlerin bilhassa.. 🙂

OTANTIKKADIN.com sitesini ziyaret edip ürünlere bir göz atmakta fayda var doğrusu…

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code