Jennifer Lopez’in kalçası tamirden çıkmış

by admin | Salı, Haz 10, 2014 | 2892 views

LOPEZ-TUSSAUDYahu, bı insanoğlu denilen yaratık iyiden iyiye kafayı yemiş durumda…

İnanılmaz tuhaflıklar, sapıklıklar, gariplikler gırla gidiyor yaşadığımız dünyada..

Örneğin acaip bir olay aldı başını gidiyor, MODA denilen.. Ne kadar gutubet, ucube görüntüler varsa hepsi moda adı altında sergileniyor..

Diğer taraftan garabet müzikler liste başını işgal ediyor hep.. Aynı tuhaf pop yıldızları gibi..


Bir de daha da tuhaf şeyler oluyor; Koskoca dünya çapında ünlü ve itibarlı Madame Tussauds müzesinde Jennifer LOPEZ isimli latin şarkıcının “POPOSU” (kalçası da diyebilirsiniz) sergileniyor.. Gerçekten de üç harfli bir kelime geçmiyor değil içimizden hani, “Ç” ile başlayan..

İnsaf yahu başka şey mi bulamadınız bu kadının “kıçından” başka? Bu kadar mı özel ve değerli, o kadar yüzlerce gerçek önemli ve değerli şahsiyetin yanında?

İşte böyle,  Brezilya Dünya Kupası’nın açılışında vereceği konser anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edilen Jennifer Lopez, bu kez de balmumu heykeliyle gündeme girdmiş oldu. Jeniffer Lopez’in Madame Tussauds Müzesi’ndeki balmumu heykeli yenilerek ziyarete açıldı. Londra’daki müzede sergilenen eserler arasında Jennifer Lopez’in balmumu heykeli hep en çok fotoğraf çektirilen heykeller arasında yer aldı. Ünlü yıldızın balmumu heykelinin poposu, ziyaretçilerin aşırı dokunmasından dolayı geçen yıl da bakıma alınmıştı.

Bazıları (yoksa çoğunluk mu) çılgın mı değil mi siz karar verin en iyisi?

KAYNAK: MEDYA / EDİTÖR

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code