Kılıçdaroğlu: AKP başarısız dış siyasetin faturasını ödemeli

by admin | Perşembe, Haz 12, 2014 | 878 views

KILICDAROGLU-GENIS
AKP’nin her fırsatta övündüğü ama sonunda duvara toslayan dış politikası açıkça görüldü ki Musul olayında da belyaı adeta çağırıyor, ülkemize karşı.

Her zaman koruma gayreti içinde oldukları “sözde” Suriye muhalefeti ama esasında işte görüldüğü gibi El Nusra, Taliban ve IŞİD adı altında faaliyet gösteren çeşitli terör örgütlerinin Türkiye’nin başına bela olmaya devam etmeye niyetli olduklaarı apaçık.


Nitekim IŞİD isimli “vahşet” yanlısı aşırı İslamcı terörist örgüt Musul’da bir sürü insanımızı rehin tutuyor şu anda. Yanlış anlaşılmasın sakın bu işi yapanlar yahudi veya hıristiyan filan değil, müslüman.. Hem de “EN KOYUSUNDAN”….

Şimdi dış politika dahisi bakanımız ve hükümetimiz pirincin taşını ayıklamaya çalışıyorlar şu an itibarıyla.. İnşallah ve inşallah en kısa sürede insanlarımızı bu cani davranışlı kişilerin elinden kurtarırlar.

Bu arada bu konuda Kemal Kılıçdaroğlu’nu bilgi vermek için ziyaret eden Dışişleri Bakanı Davutoğlu’ da en “gerçekçi” ve direk cevabı almış bulunuyor CHP Genel Başkanı’ndan: “Bunların bir faturası olmalıdır, AKP tarafından ödenmesi gereken”..

Çok açık değil mi? İstifa et kardeşim, böyle bir müessese mevcut demek istiyor Başkan her zamanki inceliği ile..

Ama ne demişler? Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az..

Editör

 

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code