Kılıçdaroğlu’nun Fetö yüzünden istifa eden avukatını da Fetö’den tutukladılar

by editor | Cuma, Eyl 15, 2017 | 757 views

Celal Çelik tutuklanddı

Gerçekten de inanılır gibi değil. Kılıçdaroğlu‘nun Fetö yüzünden istifa eden avukatı Celal Çelik isimli hukuk adamını da Fetö’den tutukladılar. Olay gitgide tuhaflaşmaya devam ediyor. Kurunun yanında yaş ma (muhtemelen) ne varsa onu da götürüyorlar. Fetö’nün herşeyi eline geçirip Ergenekon destanları (???) yazdığı günlerde Fetö yüzünden istifa eden kişiyi Fetö şüphesiyle tutukluyor “adalet”.


Bakın bu konudaki haber nasıl ve  KK neler diyor:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında Ankara’daki evinde gözaltına alınarak İstanbul’a sevk işlemi başlatıldı. Gözaltı işleminin ardından Çelik’in evinde polis ekipleri eş zamanlı inceleme başlattı.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Hayatım boyunca hep demokrasi ve insan haklarını savundum. Belge olmadan kimseyi suçlamadım ama bugün yapılanlar demokrasi adına yüz karası. Yapılan mücadele FETÖ’ye destek mücadelesidir. Bir avukat Yargıtayda FETÖ’nün egemen oluğunda istifa eden bir avukattır. Akıl tutulması var, ne diyeyim” dedi.

Like it? Share it!