Kimdir bu “Fuat Avni”?

by admin | Pazartesi, Eyl 1, 2014 | 1306 views

FUAT-AVNI
Hakikaten de çok ama çok ilginç bir ülkeyiz..

Bir taraftan resmen çeşitli dramlar sergileniyor – Örn. Türkiye’nin adım adım bölünmeye götürülmesi gibi – diğer taraftan da resmen komedi izliyoruz – Örneğin, bu kadar hassas ve can alıcı kritik olaylar arasında bir “Fuat Avni” fenomeni..

Kimdir bu Fuat Avni? Merak etmeyen mi var? Biraz zor.. Peki idare yani hükümet ve devlet  de merak ediyor mu bu adamın kim olduğunu acaba? Aksi mümkün mü, adam resmen “bilmemne” geçiyor hükümet (ve de Erdoğan’ile)..


Pekiyi, neden bulunamıyor kim olduğu? İşte burası gerçekten de ilginç.. 21. yüzyılda bütün teknolojik imkanlara sahip bir T.C. yönetimi bu adamın kim olduğunu bir türlü öğrenemiyor.. Vallahi pes.. Üstelik de hergün dalga geçiyor adeta hükümet ile.

Örneğin, Fuat Avni bu konudaki başarısını bir kere daha tekrarlayarak bu sabah (1 Eylül) düzenlenen operasyonun olacağını da bilmiş oldu. Zira bu hesabın kullanıcısısöz konusu operasyonun olacağını dün Twitter’da yazdıklarıyla açıklamıştı.

Fuat Avni bu sabah İzmir merkezli olmak üzere düzenlenen operasyonu dün attığı tweetlerle duyurmuştu. Emniyet içindeki cemaatçi polislere düzenlenen operasyon için dün attığı tweetlerde, “Az önce Başbakanlığa gelen bilgi: Sulh Ceza Hakimi Dilek Çeliktaş İzmir’deki emniyet mensuplarına arama ve gözaltı yapılması iznini verdi” ifadelerini kullanmış, “Bu gece veya sabaha karşı kamuoyunda ‘İzmir Askeri Casusluk Davası’ olarak bilinen operasyonu yürüten polislere baskın yapılacak” demişti.

Öyle görünüyor ki bu FUAT AVNİ daha uzun süre Twitter fenomeni olarak kalmaya devam edecek, devlet bu çaresizliğine bir çözüm bulamazsa..

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code