Kurtlar Vadisi’ni izleyen kadınlara hayranmış

by admin | Çarşamba, Ağu 27, 2014 | 3917 views

KURTLAR-SAVCI-LEYLAMagazin dünyasında oldukça ilginç (esasında o kadar saçma) bir açıklama da Kurtlar Vadisi’ndeSavcı Leyla rolündeki Çiğdem Batur’dan geldi. Çiğdem Batur, ‘Kurtlar Vadisi’ izleyen kadınlara hayranlıkla baktığını söyledi.

Kanal D’de başlayacak yeni sezon imaj çekimleri için stüdyoya giren Çiğdem Batur gazetecilere şöyle dedi: “Bodrum’daydım ama siz beni yakalayamadınız. Maşallah hiç yakalanmadım. Sizi görünce hep yolumu değiştirdim”.


Baturbeş yıldır ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde yer aldığını belirterek şunları ekledi: “Alışık olduğumuz ekiple yola devam etmek çok güzel. Her sezon başı olduğu gibi mutlaka heyecan oluyor. İster istemez özlüyorsunuz. Tatile çıkınca ‘15 gün sonra keşke set başlasa’ diyorum. Çalışmayı seviyorum işine âşık biriyim. Önce Kurtlar Vadisi’ni ben de çok fazla izlemezdim. Şu anda yanıma gelip dizinin bölümleriyle ilgili bir şeyler anlatan kadınlara bayılıyorum. Kadın izleyicilerimizin sayısı arttı”.

Sinemada daha çok kendisini zorlayacak rolleri oynamak istediğini anlatan Batur, “Beni zorlayacak rolleri daha cazip görüyorum. Her rolü oynayabilmek önemli bir şey. Belki akli dengesi bozuk bir kadını, belki uyuşturucu bağımlısı birini oynamak isterim. Daha uç karakter ve rolleri istiyorum” dedi.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code