Leman Sam’dan eleştirilere cevap: ”Bazılarınızla aynı cinsten olmak utanç verici”

by admin | Pazartesi, Eki 6, 2014 | 1289 views

LEMAN-SAMMalum,  ünlü sanatçı Leman Sam’ın bir sosyal paylaşım sitesinde “Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır” şeklinde bir paylaşımda bulunmuş ve kendisine bunun üzerine İslami kesimden bazı çevrelerden çok sert ve hatta hakaretamiz eleştiri yağmuru gelmişti.

Bu arada Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile AK Partili vekil Gökcen Enç, Leman Sam’ın yorumunu kınamışlar ve hatta Arınç, Leman Sam için “Zavallı, iffeti yozlaşmış, edepten yoksun” ifadelerini kullanmıştı.


Sam, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere Twitter’dan ”Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey” diyerek yanıt verdi.

Sam’ın tweetleri şöyle:

”Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey.

Ben ülkemin çok daha ciddi sorunları olduğunu zannediyordum, yanılmışım, bir cümle ile ayağa kalkmış çoğunluk, garip! Her meslekten tanınmış insanların bir kısmı çeşitli nedenlerle susuyor, çoğunluğu ise tribünlere oynuyor,bu yüzden ben topun ağzındayım. Bazılarınızın attığı, gözüme çarpan tweetler, içinizdeki şiddet ve düzey konusunda beni haklı çıkardı, okumuyorum ama yazın özgürsünüz ya!!!”

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code