Magazin dünyasından seviyesiz kavgalar: Hadise ve Şeyda Coşkun

by admin | Çarşamba, Ağu 27, 2014 | 1242 views

HADISE-SEYDA“Yaşam koçu” diye bir meslek.. Tam olarak ne olduğu “gerçekten de”” (bize göre) belirsiz..

Televizyon televizyon dolaşıp şovmenlere malzeme veren (malum en başta ünlü sanatkar MESUT YAR var).. Karşılığında da milleti “zayıflatacağız, forma sokacağız” vaadleri ile bir güzel “FORMA) (??) sokan beslenme uzmanları, yaşam koçları konumuz..

Bunların ücretleri öyle öğle yemeği parası veya mütevazi bir doktor vizitesi ücreti filan da değildir hani.. Bayağı yüklü rakkamlar konuşur.. Asgari ücret filan yetmez bu programlara..  Karşılığında ne garantisi vardır? Hiç birşey..


İşte bu maceralara tabii en başta ünlüler (??) kaptırır kendini.. Nasılsa para da bol.. Ondan sonra kanal, kanal dolaşıp nasıl forma girdiklerini anlatırlar.. Bir müddet sonra bakarsınız ki aynı kişi eskisinden de beter.. Bu olay aynen tekrarlanır defalarca.. Ama bu kişiler bundan ders çıkarmazlar ve aynı tuzaklara düşmeye devam ederler.. Daha beteri de millete kötü örnek olurlar..

İşte Hadise’ de şimdi böyle bir kuyunun içinde Şeyda isimli “hayat koçu” ile boğşup duruyor.. Tabii, bu ikisi de magazin basınına güzel malzeme vermiş oluyorlar (aynen burada olduğu üzere).

Olay Hadise’nin ‘Şeyda Coşkun’un uyguladığı yanlış Diyet sonucu verdiğim kiloları geri aldım.’ demesiyle başlamı ve Şeyda Coşkun bu iddiaları reddetmişti.

Şeyda Coşkun, ‘Ağzına hakim olamayan hiçbir şeye hakim olamaz. Önce nefis. Hadise, çalışıp da arkasında durduğum biri değil. Çalıştım ve bitti bir daha da diyaloğum olmadı. Ben genetikle oynayamıyorum. Genetik uzmanı değilim yani. İnsanların vücudunun sarkması beni bağlamıyor.

Hadise ile çalıştım kilolarını verdirdim, bikinili resimlerini sitesine koydu 6 ay sonra vücudum sarktı diye bir şey çıktı. Bu olay irade ve nefis olayı. Zayıfladıklarında anlatıyorlar kilo aldıklarında da nasıl kilo aldıklarını anlatsınlar.‘ diye açıklama yapmıştı..

bakalım bu savaş nereye kadar gidecek ve kim haklı çıkacak (tabii öyle biri varsa)?

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code