Muhteşem Yüzyıl’da işler sarpa sarmış vaziyette

DOLUNAY-SERTKabul etmek gerekir ki, Türk Televizyon Tarihinin en müthiş dizilerinden biridir Muhteşem Yüzyıl.. Gerçekten de gerek oyuncu kalitesi ve gerekse senaryo ve dekorları vesaire ile yalnız ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında büyük ilgi görmüş bulunmakta..

Gerçi son zamanlarda bu dizi de yavaş yavaş gevşemeye başladı – mecburen, zira bu kadar yıl aynı performansı gösterebilmek çok zor gerçekten de..


İşte bu arada bir takım yeni artistleri de diziye dahil ederek ilgiyi arttırmaya çalışıyorlar ama çok da başarılı oluyor mu, doğrusu soru işareti bizce..

Örneğin son olarak ünlü oyuncu Dolunay Soysert’ de dizide boy göstermeye başladı ve hemen göğüs dekoltesiyle de  diziye damga vurdu.

Engizisyondan kaçarak Venedik’te tutsak alınan ve Sultan Süleyman tarafından kurtarılan Donna Gracia rolüyle Muhteşem Yüzyıl’a katılan Dolunay Soysert dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde rol almaya başladı. Güzelliği, zenginliği ve zekasıyla dikkat çeken ticaret işiyle uğraşan Donna Gracia, Sultan Süleyman’la yakın diyaloglara girdi. Dizideki göğüs dekolteli kıyafetleriyle dikkat çeken Dolunay Soysert’in oynadığı Gracia, Hürrem Sultan’ı da kıskançlık krizine soktu.

Bakalım yeni bölümlerde daha ne sürptizler bekleyecek bizleri…

11.04.2014
KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code