Firmalar en yeni ürünleriyle Bursa’da Tarım Fuarı’na katılıyor

TUYAP-BURSA
Hayvan sağlığı ve biogüvenlik konusu Türkiye’de yıllardır layık olduğu yeri bulamamış alanlardan biridir, maalesef.

Bu konuda TÜYAP gibi fuarcılık firmaları ve REFARM gibi sektörün uzman firmaları yıllardır büyük çaba gösterirler. Fakat, ülkemizde birçok konuda olduğu gibi burada da “aman cebimden daha az para çıksın zihniyeti” büyük zararlara neden olur çünkü gereken önleyici tedbirler ve bunlar için elzem teknolojiler kullanılmaz üretici/sanayici tarafından…

İşte bu alanda yıllardır büyük gayret sarfeden ve hatta birçok ürün ve hizmetin Türkiye’ye ilk defa getirilmesinde öncülük etmiş olan İstanbul kökenli REFARM A.Ş Bursa’da TÜYAP tarafından düzenlenmekte olan BURTARIM isimli fuara iştirak ederek önemli ürün ve hizmetlerini sergileyecektir.

Bu konuda görüştüğümüz firma yönetcisi ŞAKE YALÇIN şunları belirtiyor;


“Bursa bilindiği üzere tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım ve hayvancılık sektöründe önemli bir yere sahip şehirlerimizin başında geliyor. Bu etkinlik bu şehirde 12 yıldır gittikçe artan bir başarı ile düzenleniyor ve verilere göre sektörün performansına da önemli ölçüde olumlu katkı yapıyor.. Hatta, birçok açıdan bir nevi okul görevi görerek bu alanda çalışanların bilgi ve öngörü yeteneğini geliştirmeye katkı veriyor.

Dolayısıyla illaki bir satın alma ihtiyacı olan kişi ve kuruluşlar değil ama bilhassa görgü ve bilgilerini arttırmanın kendilerine yarar getirebileceğini düşünen bütün profesyonellerin fuarı ziyaret etmelerinde ve yeni tanışıklıklar kurmalarında büyük fayda görüyorum.

Avrasya coğrafyasının en büyük buluşması niteliğindeki Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarlarının 2013 yılında; 7 ayrı salonda, 40 bin m2 kapalı, 30 m2 açık sergileme alanından oluşan 70 bin m2 alanda Çin, Belçika, Hindistan ve Yunanistan başta olmak üzere 27 ülkeden 538 firma ve firma temsilciliklerini ağırladı. Keza bu fuarların yabancı ve yerli yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırladığı belirtiliyor..

Bu yıl 14 Ekim 2014 tarihlerinde ziyarete açılacak olan fuarın VIP günü ise 13 Ekim 2014 tarihinde gerçekleşiyor. Sektörde öne çıkma isteyen ve başarılı işlere imza atma planı yapan bütün profesyoneller lütfen fuara gelsinler.. “

FUAR RESMİ SİTESİ
REFARM WEB SAYFASI

NOT: Firma sayfasına girerek ücretsiz davetiyenizi alabiliyorsunuz

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code