Resim sergisi olur da “emlak sergisi” olmaz mı?

by admin | Pazar, Eki 30, 2016 | 758 views

emlak-sergisi

Sergi gezmek sanatla ilgili herkes için her zaman en keyifli anların başında yer alır. Kimi zaman bir resim sergisi, kimi zaman bir heykel ya da minyatür sergisi. Ayakta olsanız dahi konforlu olmak üzere tasarlanmış bir mekânın içerisinde, yapılan sanat eşliğinde kaybolur ve bu andan inanılmaz keyif alırsınız. Hayatın bu tatlı yanlarının yanı sıra bir de öyle anlar vardır ki, sanatın içerisinde gezmek yerine sokak sokak gezmek zorunda kalırsınız. Olduğunuz andan ve yaptığınız işten keyif almayarak geçirirsiniz o anları. Neden bahsettiğimi anlamış olmalısınız. Ev bakmak.

Bu çok zahmetli iş, siz bulduğunuz evden tatmin olana kadar zahmetini katlayarak büyür. Olmak istemediğiniz tek yer sokaklar olur. Aklınızın köşesinde geçen hafta gezdiğiniz bir sergi ya da müze gelir ise o an’a ışınlanmak istersiniz. Bu bitmek bilmeyen dev şehir sergisinin daha kolay bir yolu olup olmayacağını düşünür durursunuz. Aslında var!


Evet, tıpkı az önce bahsettiğim gibi, bir müze ya da resim sergisi gezermiş gibi keyif alabileceğiniz hatta evden bile çıkmanıza gerek kalmayan bir emlak sergisi var. Emlaksergisi.com bu zahmetli işten tüm insanlığı kurtarmaya gelmiş gibi karşımıza çıkıveriyor birden. Sokakları, caddeleri, semtleri hatta illeri bir bilgisayara ya da akıllı telefonunuza sıkıştırıveriyor. Gezmek istediğiniz her yerde bulunan kiralık ya da satılık daireleri buradan görebiliyor, kolaylıkla dairelerin durumlarını bakabiliyor, fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz. Üstelik diğer sitelerde olan dağınıklık, bilgi kirliliği falan da yok. Burada sadelik ve kullanışlı bir düzen almış yürümüş.

Keyifle ve rahatlıkla bulunduğunuz her yerden giriş yapabileceğiniz bu siteye ilanlara bakabilmek için üye olmanız gerekmiyor. Eğer isterseniz ücretsiz üye olabiliyorsunuz. Sanal bir sergi gezer gibi, evlere, arsalara, dükkânlara göz atabiliyorsunuz. Üstelik binlerce kategori de binlerce ilanı emlak sergisi sitesinde bulmanız mümkün. Detaylı arama yaparak, size uygun olan evi, evinizden çıkmadan listeleyebilirsiniz. Binlerce ilan arasından seçtiğiniz evlerin, arsaların ya da dükkânların fotoğraflarına, videolarına, özelliklerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda yapılmakta olan birçok projeyi barından bu site emlak sektörünün yeni trendlerinden biri olacağa benziyor.

ADVERTORIAL

 

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code