“SEOzone 2015 Etkinliği” dünyaca ünlü uzmanları Türkiye’de buluşturuyor

SEO-ZONE-VIDEO-RESIMArama motorlarında ön sıralara çıkmanın en önemli yolu olan SEO’nun dünyaca ünlü uzmanları 2015’te Türkiye’de buluşuyor. SEO hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen tüm kurum ve bireylere açık olan SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı, 27-29 Kasım’da Şişli Marriot Otel’de düzenleniyor.

Günümüzde doğru bilgiye ulaşmak ve paylaşmak söz konusu olduğunda ilk akla gelen arama motorlarından faydalanmak oluyor. Arama motorlarından kurumsal bazda fayda görmek de SEO’nun önemini gündemimize taşıyor. SEO konusunda bilgi almak isteyenler için, Türkiye’nin en inovatif şirketlerinden biri olarak sayılan SEOzeo, Doğru Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı’nı düzenliyor.

YIGIT-KONURSEO söz konusu olduğunda kişilerin aklına pek çok soru işareti takılıyor: en temel SEO teknikleri nedir, kurumum için SEO’dan nasıl faydalanabilirim, nasıl içerikler yazmalıyım, içeriklerimi nasıl pazarlamalıyım, SEO çalışmalarımı nasıl hedef kitleme ulaştırabilirim gibi özetlenebilecek tüm bu soruların cevapları, Şişli Marriot Otel’de düzenlenecek olan SEOzone’12 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyanın en önemli SEO uzmanları tarafından yanıtlanıyor.


Bilgi çağına uyum sağlamak ve SEO’dan faydalanmak isteyenlerin buluştuğu bu etkinlikte SEO’nun ne olduğu, arama motorlarının her geçen gün yenilenen algoritmaları, dijital pazarlamanın günden güne büyüyen etkileri ve hedeflerle uyuşan SEO teknikleri konunun uzmanlarınca yalın ve anlaşılır bir dil ile katılımcılara anlatılıyor. JUDITHTüm dünyanın SEO deneyimlerinden kesitlerin örnek verildiği bu konferansta aynı zamanda sıra dışı uygulamalar ve kaliteli içerik hazırlama yöntemleri de katılımcılarla paylaşılıyor.

SEO alanında Türkiye’nin en başarılı ajanslarından biri olan SEOzeo tarafından düzenlenen bu konferansta tüm katılımcıların bilgi birikimine gözle görülür bir katkı sağlanıyor. Arama motoru optimizasyonu konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayan bir web girişimi olan SEOzeo Türkiye’de bu alanda AR-Ge yapan tek şirket olmanın yanı sıra dünyaca ünlü Majestic SEO’nun da Türkiye’deki ilk ve tek partneri olma özelliği taşıyor.

SEOZEO WEB SAYFASI

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code