Sıra, vatandaş yumruklamaya mı geldi şimdi?

by admin | Perşembe, May 15, 2014 | 1951 views

basbakan-yumrukTürkiye tarihinde bir ilki daha gördü: Bir devlet adamı Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa bir vatandaşını yumruklayarak “kendi işini kendi görmüş” oldu.. İnanılır gibi değil ama gerçek ve de bazı ruh hallerinde pek de sürpriz olmaayabilir


Evet, büyük acı içinde kıvranan ve dolayısıyla gerekli tedbirleri almayan hatta vatandaşın can sağlığını kar uğruna özel sektöre emanet eden hükümeti, başbakanın şahsında protesto etmek isteyen vatandaşa yumruk atan bir “devlet adamı”.. Kulağa nasıl da çirkin geliyor.. Allahım daha da beter kötülükler, utanç gösterme bizlere..

Daha önce kendisini protesto eden genç çocuğun kulağının malum kişi tarafından bizzat çekildiğini, balkondan (küfür etmeden) tepkisini gösteren kadının polis tarafından hem de işaret edilerek zorla evinden aldırıldığını, deevlet erkanının hazır bulunduğu bir ortamada koskkoca baro başkanının konuşmasına müdahale edilerek fırçalandığını vesaire duymuştuk da, bir vatandaşın protesto ediyor diye bir devlet adamı tarafından yumruklandığını ilk defa duyuyoruz.

Demokrasimizde “”maşallah” bir kere daha ÇIĞIR AÇILMIŞ oluyor böylece (hem de bayağı ileri cinsinden)

Yine benzer bitirelim; Allah sonumuzu hayretsin.. Allah bazılarına akıl fikir versin…

http://www.gercekgundem.com/video/guncel/1858/erdogan-somali-vatandasi-boyle-yumrukladi

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code