Tarkan Hülya Avşar’a neden bozuk?

TARKAN HÜLYAKabul etmek gerekir ki TARKAN (her ne kadar adı pop sanatçısı olarak geçse de) Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden ve hatta en çok tanınan yıldızlarımızın başında gelmektedir..

Müziğini tarz olarak çok sevin veya sevmeyin (ki bu satırlarının yazarının tarzı değildir) işini son derece başarıyla götürmüş olan gerçek mega starımızdır.. Onun için bizler de kendisini takdir eder ve saygı duyarız..

Bu arada daha ziyade olaylar ve provokasyon yaratarak bir yerlere gelmiş birileri de vardır ki bunları sanatçı olarak görmediğimiz gibi hatta yakalamış oldukları bazı maddi başarıları da pek dikkate almayız..


İşte bu ikinci tiplerden biri olan Hülya Hanım sıklıkla ona buna (profesörler, bilim adamları bile dahil olmak üzere ünlü ve muteber kişilerden bahsediyoruz) agresif davranışlar göstererek prim yapmayı bir tarz edinmiştir..

Tarkan’ da bu kurbanların arasında yerini almış bulunmaktadır anlaşıldığı kadarıyla.. Zira, Hülya Avşar 2011’de Kral TV Müzik Ödülleri’nde Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkmış fakat sanatçı, Avşar’dan ödülü almamış ve gecenin sonunda sahneye çıkmıştı. Hülya Avşar da bunun üzerine şu açıklamayı yapmıştı: ”Dangalak, eşek herif, saygısız. Tarkan kim ki? Allah’ın bir metrelik adamı. Göbek atıyor diye havaya girdi.” Tarkan’dan ise bu sözlere hiç cevap gelmemişti…

Magazin basınında bildirildiğine göre ise Tarkan bu hanımefendiden uzak durmak (bulaşmamak) için yine de elinden geleni yapıyor. Nitekim kendisinin 4 gün önce Belgrad Ormanı’nda koşup ter attıktan sonra çıkış kapısında görevliler ‘Biraz önce Hülya Avşar geldi, karşılaştınız mı?’ diye uyarısı üzerine apar topar mekanı terkettiği bildiriliyor.

Adam doğru da yapıyor bizce.. Böylelerinden uzak durmak en iyisi.. Enerjiyi boşa harcamamak için..

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code