Terör Örgütü Fransa’yı yine vurdu – Yüze yakın ölü

by admin | Cuma, Tem 15, 2016 | 983 views

FRANSA-NICE-ATTACK
İnandıkları dini yaymak için insan ödürmeye devam eden malum örgüt Fransa’da yine yüze yakın günahsız insanın canını aldı. Gaye: İnançlarını kabul ettirmek.

Olayda, Nice kentinde gerçekleşen 14 TemmuzFransa Ulusal Günü kutlamalarına katılan kalabalığın arasına bir kamyonla dalan bir teröristin 2 km boyunca önüne çıkanı ezerek öldürdüğü bildiriliyor. Daha sonra katliam yapan şoförün polis tarafından vurulup etkisiz hale getirildiği ve ayrıca kamyonda ikinci bir saldırganın olma ihtimalinin bulunduğu da belirtiliyor.


Bu acımasızlar bilmiyorlar ki ne kadar çok vahşet yaparlarsa insanların kin ve öfkesi de o kadar çok artıyor. Bunların inançlarına karşı da bırakın sempati beslemeyi, tam aksine yalnızca nefret oluşuyor.

Tabii ki ve maalesef suyun başında bu malum örgütü en baştan beri planlayan, organize ve finanse eden, hepimizin de pekala bildiği gibi dünyanın başına bela gizli servis örgütleri ve derin devletler var. Bütün bu insanların hem de bir hiç uğruna can vermesinin en büyük sorumluları, günahkarları onlar.

Buna karşılık ne yapılıyor pekiyi? Muhterem Obama çıkıp taziye mesajı yayınlıyor, ne kadar üzüldüğünü belirtmeyi de ihmal etmiyor. İyi de muhterem “bu cani örgütleri kim oluşturdu bilmiyor musun bal gibi?“ Ama tiyatro devam ediyor.. Gerçekten de lanet olsun böyle sahtekar bir düzene. Hepimiz esasında piyon bile değiliz, insan durup düşündüğünde ne kadar da kolay görebiliyor değil mi? Acı ama gerçek …

Bu melun saldırıda ölen bütün insanları Yaradan cennetine alsın inşallah …

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code