Terörü lanetliyoruz: Suruç’ta yine bir sürü can gitti

by admin | Pazartesi, Tem 20, 2015 | 1628 views

PATLAMA-SURUCSiyasiler ve bilhassa diktatörülük heveslisi bazı şahıslar kirli emellerini gerçekleştrimek için cahil halk üzerinde oyunlar oynamaya devam ede dursunlar, Türkiye sık sık kan gölü haline getiriliyor yapılan hain saldırılar nedeniyle.


Nitekim bir hain saldırı da işte Urfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirildi… Patlama ilçedeki Amara Kültür Merkezi önünde meydana geldi. İçişleri Bakanlığı patlamada 27 kişinin öldüğünü 100’e yakın kişinin yaralandığını duyurdu. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ise az önce yaptığı açıklamada ölü sayısının 28’e yükseldiğini söyledi. Patlamanın canlı bomba saldırısı nedeniyle gerçekleştiği iddia edilmişti. Vali Küçük, bu iddiayı doğruladı.

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ndeki Amara Kültür Merkezi önündeki çay bahçesinde bugün saat 11.50 sıralarında saatlerinde, Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu mensuplarının ’Kobani’nin yeniden inşası’ konusunda basın açıklaması yaptığı sırada, büyük bir patlama meydana geldi.

Biz buradan bir kere daha TERÖRÜ lanetliyor ve vicdansız siyasileri insan olup bu ülkenin iyiliği için çalışmaya çağırıyoruz.

EDİTÖR
KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code