Türkiye “Kanatlı Sektörü” dış fuarlarda

TURKIYE KANATLI SEKTORU ekonomik krize rağmen dış pazarlama konusundaki çabalarını arttırarak devam ettiriyor. Her yıl olduğu gibi diğer birçok kanatlı firma temsilcisi yanında Refarm A.Ş. de ATLANTA International Poultry Expo fuarındaydı.

TURKIYE KANATLI SEKTORU ekonomik krize rağmen dış pazarlama konusundaki çabalarını arttırarak devam ettiriyor. Her yıl olduğu gibi diğer birçok kanatlı firma temsilcisi yanında Refarm A.Ş. de ATLANTA  International Poultry Expo   fuarındaydı.

Birçok ABD’li şirketin Türkiye temsilciliğini yapan Refarm temsilcisi olduğu firma standlarında müşterilerini ağırlamış ve  bu firmalardaki son gelişmeleri müşterilerine aktarmıştır.


Refarm’ın temsil ettiği Pfizer – Embex Inc. In-ovo enjection sistemlerini ve inovo aşılarını geçen yıl olduğu gibi Pfizer standı olarak tanıtıldı. Bilindiği gibi 2007 yılında Embrex firması  Pfizer Animal Healt Division tarafından satın alınmış ve çalışmalarına Pfizer çatısı altında devam etmektedir. Veteriner sahada önde gelen firmalardan olan Pfizer, inovo teknoloji ile kullanılan  aşıların geliştirilmesine güç katacaktır.

Genel olarak fuara hem ziyaretçi, hem katılımcı sayısı azdı. Türkiye’den ise önceki yıllardaki kadar katılımcı olmasına rağmen, Türkiyeli ziyaretçilerin fuara ilgisi daha çok yansıdı.

22.04.2014
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code